Wpis z mikrobloga

Mmmmmm... Sony takie zajebiste. Japońska technologia. Very wow. Impressive.

Posiałem gdzieś oryginalny kabel od #ps4 i w tym momencie nie mogę naładować sobie pada. Nie działa z żadnym innym kablem w domu i zarówno z PS4 jak i z dowolną ładowarką od telefonu. No to ładuję sobie pada w pracy. Za to oczywiście telefony na tych domowych kablach ładują się bez problemu.

Co jak co ale jednak #pcmasterrace
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@echelon_: strzelam - zepsute kable? Ja mam taki problem. Mój młody niszczy dość regularnie kable, które potem w nieuszkodzonym gnieździe nie działają (pad, oraz mój telefon), natomiast w telefonie żony, który ma trochę uszkodzone gniazdo hulają jak należy. Taka dziwna akcja gdzie 2 minusy dają plus...
Ja swojego pada ładuje, "byle czym", zawsze działa (z wyłączeniem j\w ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@Jack0wy: Dziwna sprawa bo świeżo przetestowane na jednym kablu w pracy. Pad podłączony do lapka został wykryty jako urządzenie bezprzewodowe ale ładować się nie chciał. Albo jest naładowany albo ten sterownik ładowania jest serio dziki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@echelon_: jak nie świeci panel na żółto to naładowany (o ile komp go dalej widzi). Kable łatwo popsuć, tego czasem nawet na oko nie widać
  • Odpowiedz
ale wymagane jest w wielu sprzętach takich jak Dualshock


@Deska_o0: To dziwne, bo mój Dualshock 4 ładuje się kablami 2 żyłowymi nawet (tylko wtedy oczywiście tym kablem nie sparuje się go z konsolą)
  • Odpowiedz
@echelon_ Już abstrahując od oryginalności pada, kabli, gęstości prądu i zmian w fazie, to mam inne pytanie. Czy masz 100% pewności że ten pad jest sprawny?
  • Odpowiedz