Wpis z mikrobloga

Cześć, dopiero co zacząłem biegać i niestety ale mam problem ze słuchawkami. Otóż wypadają mi z uszu - a szczególnie dokanałowe. I chyba takich nie będę mógł mieć, ponieważ mam zbyt wąskie przewody słuchowe(?) i wciskanie tych gumek do uszu nie stanowi przyjemną część słuchania muzyki. Dlatego jestem zmuszony używać słuchawek dousznych. Czy jest ktoś kto by mógł polecić takie które nie wypadałyby mi z uszu? Biorę też pod uwagę słuchawki nauszne, ale nigdy w takich nie biegałem.

#bieganie #sluchawki #muzyka
  • 13
@xherald: też tak mam. Nawet takie dokanałowe z dodatkowym trzymaczem wokół ucha nie trzymają się za bardzo. Mam nauszne WH-CH500 i są git. Raz w życiu miałem niewypadające małe słuchawki ale ich już nie produkują, więc nie polecę.
@xherald: ha ha ha dobre, pytanie początkującego biegacza to o słuchawki, ahahaahahahaha!!! Żebyś spytał o buty, spodenki koszulkę, pulsometr, jak trenować, rozgrzewać się, gdzie startować - no powiem koleś rozwaliłeś system i poprawiłeś mi humor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ty tez mi poprawiles humor :) tylko nie wiem czy trollujesz czy serio mowisz XD


@xherald: pół żartem, pół serio ponieważ obaj mamy rację. Ja że pytasz o błahostkę słabo związaną z bieganiem a Ty że biegacze faktycznie słuchają muzyki. Natomiast rozśmieszyło mnie jak napisałeś że dopiero zacząłeś biegać i pierwsze o co spytałeś na forum to o słuchawki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic poważnego, nie bierz