Wpis z mikrobloga

@mt5114: To było już dosyć dawno temu. Mogę powiedzieć, że wyleczyłem się już z bólu.
No są inne zainteresowania, siłownia, szosa, koncerty. Mam pięć gitar w domu, bo tata potrafi grać. Ale ja nigdy się nie nauczyłem.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MamutStyle: to na co czekasz? Jak masz tam elektryka to bm zagrasz nawet na telecasterze ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko piec musisz mieć, ale to bez znaczenia bo Vikernes nagrywał Filosofem na 10 watowej marshallowej pierdziawce za 300 zł
  • Odpowiedz
@mt5114: Akustyka, elektryczne dwie, nawet bandżo, bo tata potrafi grać xD
Piec też był, ale już nie ma. Swoją drogą masz rację, muszę nad tym pomyśleć. :)

@jmuhha: Dzisiaj z ciekawości, poczytałem. Nie mogę znieść, że byłem tak zaślepiony i nie widziałem, że moje starania nic nie dają. Zamiast odciąć to grubą kreską, to ja brnąłem w to jak debil, raniąc się podwójnie.
Nie mogę tego powiedzieć, ale na pewno
  • Odpowiedz
@MamutStyle: poczytaj trochę o temacie, bo zakładam że grałbyś głównie black metal, a to nie wymaga jakiegoś kosmicznego sprzętu. A do domu to tym bardziej nie potrzeba jakiś #!$%@? wzmaków za 2 tyś i drogiej gitary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@MamutStyle: Nie czyń sobie wyrzutów sumienia, że upokorzyłeś się dla miłości, że zdarłeś z siebie kilka warstw godności, bo twoja miłość i tęsknota były silniejsze niż duma. To świadczy tylko o tym, że portafisz kochać poza granice swojego egoizmu - i trzeba ci zazdrościć. - S. Mrożek

Bardzo lubię ten cytat. Pomógł mi swego czasu.
  • Odpowiedz