Wpis z mikrobloga

Ostatnio pisałem, że spotkałem się z jedna laską poznaną na tinderze.
A dzisiaj ze snapa dowiedziałem się, że ma chłopaka :O

Ale mniejsza z tym, byłem na kolejny spotkaniu.

Porównując dwa spotkanie, drugie było o wiele przyjemniejsze, ale do rzeczy.
Umówiłem się z nią na wieczór i jeszcze spóźniłem się na spotkanie, takie uroki parkowania w centrum.
Poszliśmy razem do restauracji, gdzie spędziliśmy naprawdę dużo czasu i na sam koniec spacerek.
Podczas gdy czekaliśmy na nasze dania powiedziała mi, że wygląda w rzeczywistości lepiej niż na zdjęciach,
chyba to był komplement. Sama mówiła, że to było jej pierwsze spotkanie i myślała czy czasem go nie odwołać,
bo się bardzo stresowała. Spotkanie myślę, iż było udane, bo na drugi dzień spotkaliśmy się znowu. Spędziliśmy
ze sobą prawie cały dzień.
Ogólnie mówiąc Studentka, nie imprezowiczka,ładna,inteligenta,ambitna z poczuciem humoru. Niestety jest wyższa ode mnie o jakieś 2-3cm.

Co robić ?

#tinder #rozowepaski #przegryw #zwiazki
  • 14
@wicek: A no to słuchaj, powodzenia, skoro jesteście w stanie spędzić ze sobą prawie cały dzień, czujecie się dobrze w swoim towarzystwie. Co ma do tego wzrost? Jej najwidoczniej nie przeszkadza. Spotykajcie się dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wicek: Aaa ok, trochę niejasne było to drugie spotkanie :p skoro tak to nie przejmuj się tą różnicą wzrostu, która jest tak niewielka, że pewnie niezauważalna. Umawiaj się z nią dalej jeżeli lubisz spędzać z nią czas. Gdyby jej przeszkadzał Twój wzrost to drugiego spotkania by nie było. Powodzenia ;)
To będe próbował dalej, może faktycznie wzrost w niczym nie przeszkadza, a największa role odgrywa charakter i wykształcenie.