Wpis z mikrobloga

@zastuj: To tylko twoja wyobraźnia, nie znasz mojej prawdziwej reakcji. Śmieszny to jest szeryf i jakoś dziwnie przestał sprawdzać wiarygodność postów. Ciekawe czemu. Taką dobrą robotę robił. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zastuj: Ale to był mój bajt debilu. Nie obracaj kota ogonem. Nie możecie się pogodzić z tym, że niby to odkryliście jakieś oszustwo a to tylko zmyślona historyjka jakich tu pełno. Pierwszy raz na wykopie co? Ja to widziałem dziesiątki razy i to tylko była kwestia czasu kiedy będzie o mnie. Nawet lubię wam to tłumaczyć. Czuję się jakbym miał dzieci no bo wiesz ja sam, w piwnicy, ze schizofrenią i
Ale to był mój bajt debilu. Nie obracaj kota ogonem. Nie możecie się pogodzić z tym, że niby to odkryliście jakieś oszustwo a to tylko zmyślona historyjka jakich tu pełno.


@RETROWIRUS: przestań się pogrążać xD Ukradłeś zdjęcie, wstawiłeś jako swoje, dodałeś zmyśloną historyjkę o dziadkach, którą w komentarzach uwiarygodniałeś, ale ktoś, kto przegląda reddita (tak na oko połowa wykopu) wyjaśnił cię w kilka minut. Zamiast przyznać się, że trochę cię poniosło
@RETROWIRUS: jak dla mnie mogłeś to wziąć nawet z Chwili dla Ciebie, ale nie zmienia to faktu, że dorobiłeś do czyjegoś zdjęcia własną historię, ale przyłapany na kłamstwie łapiesz się najgorszego możliwego wytłumaczenia "to był bait". Wybielaj się jeszcze przez tydzień, na pewno każdy ci uwierzy, chociaż wszyscy by już o tym zapomnieli, gdybyś siedział cicho xD

Sam się ośmieszacie dlatego mnie bawi ta cała sytuacja tak mocno


@RETROWIRUS: tak,
N.....r - @RETROWIRUS: jak dla mnie mogłeś to wziąć nawet z Chwili dla Ciebie, ale ni...

źródło: comment_y9kpG6gvcOB9rgXctpUK7k1pJWRV9eev.jpg

Pobierz
@Nidor: Dziwne zjawisko, że sobie tak mnie wyobrażacie nie wiedząc jak naprawdę (live) reaguję na to. Radzę zastanowić się nad sobą i tą wyobraźnią. Może schizofrenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)