Wpis z mikrobloga

@Uncy: i to pod każdym możliwym wpisem, bo nawet pod tym o zwrocie podatku musi bóldupić xD Teraz jeszcze leci, że wszyscy go wołają, chociaż biedny niczego nie zaczyna, bo kompletnie nie zrobił tego w tym wpisie i dziesięciu innych. On ma coś z głową xD
  • Odpowiedz
@pol_czlowiek_messi: ale przecież takie posty są popularne, jest ich kilka dziennie. tamten szeryf zwyczajnie chciał mnie zaatakować manipulując fakty jak pisałem już wyżej i setki razy https://www.wykop.pl/wpis/41403891/tak-sie-zyje-po-malu-na-tej-wsi-zwierzaczki-koty-h/#comment-145413529 Dziwi mnie to, że ten szeryf czyli @podle_insynuacje nie sprawdza i nie robi afer o inne posty. dlatego wnioskuję, że to był zwykły jego atak na mnie a inni to łyknęli ¯\_(ツ)_/¯
(słaby przykład ale nie szukałem jakoś specjalnie setki jest takich)
  • Odpowiedz
@RETROWIRUS: Aż musiałem napisać. Chłopie... czytałem tamtą małą aferkę z Tobą, nie będę oceniał jej bo nie odczytam przez monitor jakie miałeś intencje, ale Boże, do cholery... Czy nie widzisz, że to twoje tłumaczenie utwierdza ludzi w jednym przeświadczeniu - że spieprzyłeś? Sam sobie kręcisz tego bata. A jak się nie przejmujesz to po co piszesz, mam wrażenie że widzę twoje nawiązania do tej aferki w co drugim poście.
  • Odpowiedz
@unnamed_soldier: Przecież ja to dobrze wiem ;) I tobie też mam napisać to co wyżej? A napiszę bo mi nie zależy. TO NIE JA SIĘ WOŁAM A WY MNIE WOŁACIE. ODPOWIADAM Z GRZECZNOŚCI. ¯\_(ツ)_/¯ Właśnie sam mnie zawołałem kontynuując to BRAWO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz