Wpis z mikrobloga

@MechanicznyTurek: Wiadomo przecież kiedy dzieje się akcja serialu i jedyne czego można się obawiać to czy aktorka grająca Ciri nie jest już za stara do pewnych scen.
@myrmyrek: Co chcesz osiągnąć wstawiając tego mema, pod idealnie trafiony wybór castingowy? XD Co, myślałeś że serial na podstawie gry? XDD
@Eoon tu nawet nie potrzeba już charakteryzacji.
  • Odpowiedz
Wiadomo przecież kiedy dzieje się akcja serialu i jedyne czego można się obawiać to czy aktorka grająca Ciri nie jest już za stara do pewnych scen.


@Czarendzer: Przyznam się bez bicia że nie śledziłem postępu serialu i nawet nie wiedziałem
  • Odpowiedz
  • 5
@xandra Tak GoT to tez marna adaptacja bo Targaryenowie nie mieli fioletowych oczu. Adaptacja nie musi dbać książkowe szczegóły, nawet lepiej, żeby zaoferowała coś nowego.
  • Odpowiedz
@Eoon: Tak samo wkurzyła mnie adaptacja Intruza Stephanie Mayer. Główna bohaterka w książce miała brązowe włosy, grała ją Saorise Ronan, którą osobiście bardzo lubię - blondynka. Podobnie stroje łowców były w książce czarne, a w filmie białe, zresztą było tam dużo nieścisłości, w dialogach, w samej historii, która była opowiedziana z perspektywy pierwszoosobowej Wagabundy itd. To boli... Poza tym Netflixowi mało co wychodzi.
  • Odpowiedz