Wpis z mikrobloga

@czyznaszmnie: Kindle może otwierać przede wszystkim MOBI (dostępne w polskich księgarniach) oraz PDF (szybko, ale nie zawsze da się czytać taki plik na małym ekranie). Najlepiej Kindle kupować u producenta, czyli w Amazonie. Do nas niemiecki wysyła za darmo (w sensie za przesyłkę się nie płaci, za czytnik tak). Dobry stosunek jakości do ceny mają najpopularniejsze modele: Kindle Paperwhite 4 w czasie promocji lub Kindle Paperwhite 3 (dostępne używki na amazonowej
  • Odpowiedz
@Cyfranek: ok, a jak to się ma do tych wszystkich generacji kindla? bo wpisując paperwhite 4 wyskakują mi sklepy z ofertami na paperwhige gen 7,8,9,10... Jakieś warte uwagi różnice?

np jaka (jeśli jakaś) jest różnica między tym:
noon

a tym:
Virgin
  • Odpowiedz
@czyznaszmnie jakie cła? wszystkie podatki są w cenie i kupujesz w UE, płacisz i dostajesz w 3 dni max. Na Amazonie nie ma problemów z gwarancją czy zwrotami, dlatego lepiej tam sobie nabyć.
  • Odpowiedz
@Cointreau: teoretycznie mogę zamówić, ale 8gb kosztuje 150$, co daje 580-600 pln. na tym noon.com znalazłem za 480 aed, co daje jakieś 500, a że zarabiam w aed, to przynajmniej przewalutowania nie będzie.
  • Odpowiedz