Wpis z mikrobloga

Byłem se na kontrdemie antyfaszystowskim przeciwko Konfederacji w Lublinie, bo konwencja wyborcza i wszyscy foliarze byli chyba oprócz Brauna, bo słyszałem, że przez internet albo telefon z głośników leciał dx. No i czaicie stoimy sobie z transparentami, a jakiś starszy gość podchodzi i się pyta "Ile wam płacą?". Wy wiecie ile nam płacą. #60szeklizawpis
#konfederacja.

Albo krzyczymy se hasło "każdy inny, wszyscy równi", a jakiś Seba przechodzi obok nas i mówi tak pod nosem, ale głośno "chyba każdy #!$%@?" dx. Pierwsze w życiu demo zaliczone. Czekam teraz na pieniądze od Sorosa.
#neuropa
#4konserwy
#gownowpis
#oswiadczenie #polityka
  • 27
Na tym obrazku gość z koszulką "free speech" powinien mieć właśnie dopisane, że tam jest nazizm albo faszyzm to by w sumie pasowało i w sumie nawet słuszny obrazek by był.


@NonOmnisMoriar: aha

czyli według antify wolność słowa jest nazistowska/faszystowska. Wszystko się zgadza, nigdy nie miałem wątpliwości co do totalitarności antify, a ty jeszcze tu jako przedstawiciel tych bojówek potwierdziłeś to.
@NonOmnisMoriar:

Chodzi o to, że antifa raczej przeciwstawia się i nawet używa przemocy wobec osób, które głoszą nazistowskie lub faszystowskie poglądy


Poglądy konserwatywno-liberalne oraz nacjonalistyczne są według ciebie nazistowskie/faszystowskie? Myślisz towarzyszu, że dam się nabrać na tę waszą nowomowę, na te wasze fikołki intelektualne, które kiedyś doradził wam stosować wąsaty zbrodniarz z ZSRR na każdego, kto ma nielewoskrętne poglądy i się z wami nie zgadza?

I to jest jak najbardziej słuszne.
@BrokenMagicalTibia: Ale antifa w żadnym wypadku nie głosi faszystowskich czy nazistowskich poglądów. A to co jest wspólne dla antify to sprzeciw wobec dyskryminacji mniejszości seksualnych, imigrantów, czarnoskórych czy wyznawców innych religii. Nie ma tam miejsca na faszyzm czy nazizm. Ponadto...skoro sam fakt używania przemocy umieszcza ludzi tam gdzie są bolszewicy i naziści to...policjanci używający przemocy są w tym samym miejscu co bolszewicy i naziści(?)? Albo rodzice, którzy dają nawet najmniejsze klapsy
@NonOmnisMoriar: Wy stosujecie przemoc do wprowadzania swoich "racji politycznych", dlatego niczym się nie różnicie od tych nazistów (mam na myśli tych prawdziwych, a nie tych twoich urojonych). policja jedynie egzekwuje prawo, jeśli jest ono nieprzestrzegane przez indywidua.

Tzn. poglądy konserwatywno-liberalne i nacjonalistyczne można uważać za z gruntu #!$%@?. Ja np. tak uważam.


No i tak sobie uważaj, nie inaczej ja uważam o komunistycznych, nazistowskich i wszystkich totalitarnych, do których antifa ma
@BrokenMagicalTibia: No, ale właśnie gdyby nie zbijanie sobie kapitału politycznego na nienawiści to nie byłoby żadnego sensownego powodu by przeciwko homoseksualistom być.

+Czyli jedyne co różni policjanta od nazisty to to, że policjant ma prawo do przemocy. No...z tym, że można prawnie uzasadnić segregację rasową albo przemoc wobec żydów tak jak w III Rzeszy. To w sumie...członkowie SS czy gestapowcy czy zwykli obywatele III Rzeszy jak stosowali przemoc wobec Żydów to
@NonOmnisMoriar: Jeśli masz krztynkę rozumu i nie chcesz skończyć z wyrokiem i/lub uszczerbkiem na zdrowiu, trzymaj się z dala od bojówkarstwa. Już lepiej idź do jakiejś młodzieżówki partyjnej, można tam poznać nieco sensowniejszych ludzi, złapać kontakty, są nawet pieniądze jak się dobrze zakręcisz.
@NonOmnisMoriar No wsławiliście się tym, że było was całe 13 osób i na każdą próbę rzeczowej rozmowy odpowiadaliście atakiem fizycznym. Wszystko nagrane robaczki ( ͡º ͜ʖ͡º) dorośnij, zacznij na siebie zarabiać, żyć w realnym świecie. Do tego czasu nie rób z siebie debila uzewnętrzniając ideologiczne urojenia.
@Richyrich: Ziomuś, ale była jedna próba rozmowy od kuca z mediów narodowych. No i od nas ziomeczek wyskoczył do niego, żeby sobie poszedł. W sumie może trochę nie bardzo, bo zbyt agresywnie, ale agresja wobec kuca z mediów narodowych to w sumie nic złego dx. Ponadto pamiętam, że jeden gość faktycznie podchodził do nas i pytał o jakąś rzecz i ten ziomeczek co jest na filmiku "Atak lewicy na media narodowe"
@Richyrich: Ja se chciałem tam pójść i stać, bo wierzę, że manifestowałem swoją obecnością sprzeciw wobec faszyzmu i przede wszystkim antynauki. Nie chciałbym, żeby w parlamencie europejskim reprezentowali nas faszyści, foliarze czy antysemici, a to są cechy większości liderów Konfederacji. No i nie chciałbym też, żeby na podstawie członków Konfederacji i wszelkich innych polityków z Polski ludzie zza granicy tworzyli sobie wizerunek Polaka-idioty.

No i oczywiście nie chciałbym, żeby antyszczepionkowcy weszli