Wpis z mikrobloga

OGIEŃ i jazda do przodu. Jaram się tym nowym sprzętem jak dziecko, motywacja wystrzeliła w kosmos, a jak myślę jak to się wszystko przełoży na wyniki to bym najchętnie nie przestawał ćwiczyć heh. Ponagrywałem trochę, swoją drogą 191cm wzrostu a jak skrzat wyglądam na tych nagraniach lol.

Box squat 12x2 225kg
Speed pull 12x1 260kg
Reverse hypers 4x12 150kg
Band ab pulldown 3x12

Trening poszedł tak lekko jak nigdy, w siadach moc była potężna, nawet texas squat bar się wyginał, i chciał wystrzelić z pleców. Dzisiaj ogólnie nic mnie nie męczyło, skróciłem przerwy nawet do 60s między seriami i dalej nic, terminator po prostu.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - OGIEŃ i jazda do przodu. Jaram się tym nowym sprzętem jak dziecko, moty...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

te cwiczenia co mi dales nie rozwala mi stawow?


@samuelx: Ja tylko przedstawiłem ogólne podejście do tematu. Tego nie da się inaczej opisać w kilku zdaniach.

Ostatnio dostalem rwy od spania na zlamanym lozku i troche mi pomogly cwiczenia na kregoslup. Znasz tez jakies fajne nie uszkadzajace kregoslupa?


Uszkodzić to może Ciebie zwykłe schylanie się, a co dopiero ćwiczenia z obciążeniem. To nie jest kwestia do rozwiązania przez internet, znajdź
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:
Tak, zgadzam się. Kiedyś myślałem o najszerszym, jest zaczepiony niżej niż większość osób ma świadomość i zaokrąglony lower back to często nie kwestia słabych "prostowników", tylko braku synergii i trzymania napięcia ze strony najszerszego. Ale wiosła to ja robię nieproporcjonalnie ciężko i generalnie plecy to mój atut. Myślałem, że core robione na kettlach wystarczy, ale ostatnio trochę pracy w zgięciu wyprowadziło mnie z błędu. Więcej tego błędu nie popełnię
  • Odpowiedz
A co do psychiki, jak się za bardzo nakręcę to palę


@bdm_bq: Wiesz no to normalna sprawa, jeden się nakręca krzyczy wpada w szał, drugi natomiast ze spokojem i maksymalną koncentracją podchodzi do sztangi. Bardziej mi tutaj chodziło to że, w głowie pojawiają się wątpliwości przed samym ciągiem typu "czy ja to wciągnę, czy brzuch mi puści", albo np zaczynasz ciągnąć robi się ciężko i od razu "o #!$%@? ciężkie
  • Odpowiedz