Wpis z mikrobloga

Mirki dzisiejsza mlodziez jednak jest #!$%@?. Bylismy z zoną na miescie i ona prowadzila. Dojezdzalismy do ronda, a przed nami stal autobus miejski, w ktorym siedziala trojka licealistow. Gapili sie ciągle na nas cos tam gadając i smiejac sie pod nosem. W pewbym momencie jeden cwaniaczek w okularkach pokazal nam srodkowy palec. Kazalem żonie jechac za nimi, az do pierwszego przestanku. Jakie bylo zdziwienie #!$%@? jak wszedlem do tego pudła i wytargalem tego lepka z autobusu i kazalem przeprosic moją żonę ( ͡º ͜ʖ͡º) omalo sie nie poplakal, ale mam nadzieje, że zapamietają tę lekcje i nastepnym razem nie bedą kozaczyc myslac, że ujdzie im to na sucho. Kierowcą autobusu byla kobieta i smiala sie pod nosem, a pasazerowie nie klaskali xD

#gorzow #takbylo #gownowpis #bijzwykopem
  • 257
  • Odpowiedz
W polsce jak w chlewie obsranym gownem, kazda wymowka idealna, zeby tylko poznecac sie fizycznie nad slabszym. No i te zajebiste komentarze typu "dobrze mu tak, pewnie ma rurki". Smrod i gleboka rosja.
  • Odpowiedz
@Matti28 ja ostatnio mialem podobnie xD tylko nie przepusciłem bandy gnojków (na oko ok 15lat ) przez drogę. Nie ze na pasach. Normalna droga a ci mi wlazą i myslą ze sie zatrzymam. Jeden (chyba samiec alfa) coś tam wydarł #!$%@? i faka do mnie pokazał. Nie spodziewał się że depne po hamulcach xDDD #!$%@?ł że mało nóg nie połamał xD wartobyło
  • Odpowiedz
Mirki dzisiejsza mlodziez jednak jest #!$%@?

W pewbym momencie jeden cwaniaczek w okularkach pokazal nam srodkowy palec.

@Matti28: Nie, że dzisiejsza a takie zachowanie raczej jest "normalne" dla ich wieku. Tylko raczej mało kto to bierze na poważnie i chce egzekować kulturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz