Wpis z mikrobloga

Muszę dziś zadzwonić i umówić się na wizytę + zapytać o parę rzeczy.
Nie mają żadnej platformy do umawiania wizyt. Nie mają maila. Nie jest to komórkowy więc nie wyślę SMS.
Zaraz chyba się popłaczę, brzuch już zaczął boleć i mi niedobrze.

Chyba prędzej tam podjadę i zapytam osobiście, choć i do tego muszę się przygotować, wziąć coś na uspokojenie i przestać się trząść.

#przegryw #zalesie #gorzkiezale
H.....a - Muszę dziś zadzwonić i umówić się na wizytę + zapytać o parę rzeczy.
Nie ma...

źródło: comment_ICktI2xuw2KzXJCw6vHejqLcH6nx3Pb2.jpg

Pobierz
  • 72
@Hannahalla: Też ostatnio musiałem umowic sie do lekarza przez telefon. Stres niesamowity, już noc przed nie mogłem zasnąć tak mnie brzuch bolał ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ale w miarę sie dogadałem i nie zrobiłem z siebie debila. Dostałem po tym takiego chwilowego przypływu motywacji że chyba bede cześciej dzwonił sobie pogadać xD.
@Thachi: Wiele zależy od tego gdzie kogoś poznaję. Ostatnio natknąłem się na podszywa na czacie, który chciał mnie wystawić, umawiając się w moim mieście (być może przy jakiejś kamerce). Po naciskach na rozmowę telefoniczną sam się w końcu ujawnił. Tak że tego... ¯\_(ツ)_/¯
@Hannahalla: Też nie przepadam za rozmowami telefonicznymi i wolę spotkania w cztery oczy, ale ze względu na pracę dość regularnie muszę gdzieś zadzwonić.

Zauważyłem, że o wiele wygodniej rozmawia mi się, gdy używam trybu głośnomówiącego, chyba ze względu na możliwość gestykulacji jakie dają dwie wolne ręce. Gdy akurat nie jest to możliwe, pomaga mi bazgranie na kartce tą wolną ręką, którą akurat nie trzymam komórki.

Człowiek chyba ma w sobie jakąś