Wpis z mikrobloga

@popularny_polityk: Hahaha. W szczególności Ci z Razem.xD Tak swoją drogą ja dawałbym szansę młodym ludziom. Ten stary rak pokomunistyczny który rządzi jeszcze Polską będzie się ciągnąć dopóki młodzi ludzie którzy zaznali prawdziwego życia (chodzi mi o to, że kształcą się, podróżują, mają lepsze spojrzenie na świat) nie sięgną po władzę. Trzymam kciuki bardzo mocno.
  • Odpowiedz
@popularny_polityk: post komunistyczny czy chodziło Tobie o postkomunizm? BO nie rozumiem o co Tobie teraz biega. Nigdy nie było komunizmu?
@RatKing: Młody i uznajesz, że głupi? Nie oceniaj swoją miarą bo dużo osób w tym wieku jest bardzo ogarniętych. Poza tym politycy sami nie podejmują decyzji od tak decyzji tylko konsultują ze specjalistami. A młody może jeszcze nie być skorumpowany a jak już będzie nawiązywać relacje to może bardziej z
  • Odpowiedz
@Kamerzysta325: Haha, nic nie zrozumiałeś z tego, co napisałem. Ludzi ocenia się po tym, co mają w głowie, a nie po wieku. NIe oceniaj swoją miarą ludzi starych, to że ty jesteś skorumpowany i uwikłany w siatce powiązań, to nie znaczy, że inni starsi politycy też są.
  • Odpowiedz
@RatKing: Nigdzie nie napisałem, że wszyscy są i nigdzie nie napisałem, że sami młodzi mają być w rządzie. Trzymam kciuki aby wchodzili do rządu. Może też nie sprecyzowałem dokładnie.
  • Odpowiedz
@popularny_polityk: A bo Tobie chodzi o ten utopijny wizerunek komunizmu bez ucisku i wyzysku? Może w teorii i taki jest ale w praktyce wychodzi kupa więc nie wmawiaj mi, że nie wiem czym jest komunizm. To, że przestudiowałeś marksizm Marksa czy Engelsa nie znaczy, że Polsce władzy wtedy nie sprawowały władze komunistyczne.xD
  • Odpowiedz