Wpis z mikrobloga

374936,94 - 7,32 = 374929,62

Dystans: 7,32 km
Czas: ◷00:47:52
Tempo: 6:32 min/km

Piatek, piąteczek, piątunio. ʕʔ Takie poraneczki to ja lubię. No i dzisiaj bieganie zdecydowanie poprawiło mi humor.

Żeby nie było, że tylko klepię te kilometry; sprawdziłam sobie jedno wzniesienie w pobliżu (wbiegłam na nie kilka razy), ale jednak jest zdecydowanie zbyt słabe na przyszłe podbiegi. Trzeba szukać dalej. A na sam koniec zrobiłam jeszcze dwie przebieżki pod mieszkaniem. ()

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to wieczorem wyjdę biegać jeszcze raz (sprawdzę inne wzniesienie). A w niedzielę (jeśli wierzyć prognozie pogody) czeka mnie kolejna dyszka - tym razem w deszczowej Warszawie. Ooooo, może ktoś z Was ma pomysł gdzie w pobliżu Wilanowa (bo nie chce mi się jechać aż na Agrykolę) mogę sobie porobić podbiegi?

Miłego dnia Mirki! (ʘʘ)

#biegajzwykopem #bieganie #kinjabiega

#sztafeta #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 15
  • Odpowiedz
@arbuz77: Ja to jeszcze nic. Popatrz sobie na sztafetowe posty Pana @enron (szukaj tych, kiedy pisze że zaspał i wybiegł dopiero o jakieś 4:40 XD) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kinja: dokładnie, on jest najgorszy XDDDDDDDDDDDDDDD Jezu znowu zaspałem I zacząłem dzień o 4:40, jak można tak późno wstawać, jestem wrakiem człowieka........
  • Odpowiedz
dokładnie, on jest najgorszy XDDDDDDDDDDDDDDD


@darvd29: Ja tam bym w sumie chciała umieć tak mało spać, tak wcześnie wstawać i tak dużo biegać - w sensie to wszystko na raz. xD
  • Odpowiedz
nawet do głowy mi nie przyszło, żeby iść tam biegać. PIASEK JEST NAJGORSZY!


@stateknaniebie: Piasek jest ciężkim do biegania podłożem, ale treningowo jest super. ʕʔ
  • Odpowiedz
@Kinja: mieszkam 15 minut od plaży i nawet do głowy mi nie przyszło, żeby iść tam biegać. PIASEK JEST NAJGORSZY!


@stateknaniebie: po mokrym się biega ( )
Sam podczas wakacji nad morzem biegałem głównie po drogach i lasach, dopiero pod koniec spróbowałem po mokrym piachu i było fajnie.

Ale zdecydowanie najfajniej jest na zamarzniętym - uwielbiam ferie zimowe nad morzem (
  • Odpowiedz