Wpis z mikrobloga

@inqwertyk: Podczas gry w niektóre z gier karty wpadają do ekwipunku steam. Maks. ok połowa. Czyli jak kart w grze jest 8 możesz uzbierać 4, aby zebrać więc komplet i wymienić (szansa na zniżki? gry?) tło w profilu i exp steama (teraz gracze mają poziomy...:P ) musisz 4 dokupić...

Ja wszystkie wysprzedałem w sumie ok.4 euro, może nie dużo, ale coś sobie w promocji kupić już można.

Ten boster tak jakby
@klik34: Boster to chyba dopiero jak wszystkie co mogłeś już zebrałeś. Pewny jednak nie jestem - pierwszy raz mi wpadło coś takiego i to jak mnie nie było.

@inqwertyk: nick/odznaki - i tam też info jest. (ekwipunek podobnie)

p.s.

Głowy nie dam odciąć sobie ale chyba nie za dużo się zmieniło? (pomijając tryb "big picture" z którego chyba nikt nie korzysta:P )
@surlin: Trochę się zmieniło. Więcej opcji w menu. Menu, jest podwójne tak jakby. dawniej chyba były zakładki. I ie było tak czarno. Tylko zielonkawo czarno.

Pomijam że wszystko działa wolniej. Niemalże każda strona przy każdym otwarciu z czymś się synchronizuje.

Troszkę popsuli :/
@surlin: Z boostera wypadają 3 karty, losowo. Przy wypadaniu każdej istnieje szansa że będzie to karta foil, ale niewielka. Z tego co pamiętam, to da się otworzyć dopiero po osiągnięciu 10 poziomu (ale mogli to zmienić). Booster może wypaść jedynie po zebraniu wszystkich kart dostępnych za czas grania.

Dla tych co nie wiedzą o co chodzi a chcą zbierać/zarabiać: http://lowcygier.pl/publicystyka/graj-i-zarabiaj-na-steamie-poradnik-dla-zielonych/