Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się dobra akcja kilka lat temu, jak byłem jeszcze studentem xD

Siedziałem skuty jak świnia i miałem zamiar zabrać się za paluszki cebulowe lajkonik. #!$%@? jak głupi i czuje ze coś jest nie tak - kupiłem cebulowe a w paczce było kilkanaście sztuk z sezamem. Obudził się mój wewnętrzny Janusz i oburzony tym faktem postanowiłem złożyć reklamacje do Lajkonika. Smaruje maila, że jak to tak, gdybym chciał paluszki z sezamem to kupiłbym sezamowe. Zrobiłem zdjęcia i wysłałem wiadomość. Następnego dnia miła pani odpisuje, że prosi o wysłanie produktu do nich. Oczywiście od poprzedniego wieczoru zdążyłem zapomnieć o całej akcji i zjadłem prawie cała paczkę na gastro i został sam pył i może z 5 połamanych paluszków XDDD. Nieśmiało pisze, że #!$%@? już prawie cała paczkę i mogę wysłac jedynie pozostałości XDD. Tak tez zrobiłem a tydzień później dostałem ogromna pakę od Lajkonika ze wszystkimi ich produktami, od krakersów po paluszki.

Wszystko byłoby spoko gdyby nie to ze na jednym ze zdjęć które wysłałem załapała się tez torba z jaraniem, której nie widziałem na miniaturce jak ładowałem zdjęcia XDDD

#takbylo #heheszki #narkotykizawszespoko
Pobierz
źródło: comment_ory4lqDXyrhaTiEmfC2hKfEBDqpMhEdV.jpg
  • 20
@Ashram654: w identycznych okolicznościach zglosilem tak wódkę staropolska która odbiegała od smaku staropolskiej który znałem. Koniec końców wysłali mi 3 pak 500 ml i list z przeprosinami, twierdząc ze faktycznie wysłana przeze mnie próbka odbiega od ich standardów ale to nie ich wina. Za co szanuje, solidna firma, dobra wódka, polecam ( )
@Ashram654 ja kiedys je kupilem na gastro. Zjadlem wszystkie paluszku, były pyszne. Po paru daniach na trzeźwo kupiłem kolejną paczkę. Zjadłem z dwa paluszki i resztę oddałem siostrze. Na trzeźwo już takie pyszne nie były, a wręcz przeciwnie