Wpis z mikrobloga

Dziś przyjrzałem się maszynie, dzięki której możemy wyciągnąć pluszaki. Okazuje się, że jest to jawne oszustwo. Zawsze myślałem, że to ludzie są nieogorami, źle oceniają możliwości i nieprawidłowo umieszczają chwytak. Jednak dziś trochę "zmasterowałem" taką maszynę i doszedłem do pewnych wniosków. Otóż, to nie jest tak, że ludzie źle umieszczają ten chwytak nad pluszakami. Robią to dobrze, tylko sam chwytak jest zaprogramowany najprawdopodobniej tak aby faktycznie chwytał mocno raz na np. 20 użyć. Dzisiaj zobaczyłem że zabawka leży w bardzo korzystnej pozie, ma dużą kulistą głowę na wierzchu, nie jest zasłonięta innymi. I kilka razy ustawiałem chwytak dokładnie nad nią a ten mimo tego jej nie brał. Gdy zobaczyłem to po raz pierwszy doznałem małego szoku. Zabawka miała dużą głowę więc był to wspaniały element, po który powinien sięgnąć ŚCISK tej maszyny. A ta zlatywała na dół i zaciskała się na nim tak naprawdę lekko tylko muskając.

Po kilku próbach wrzuciłem ostatnią monetę i nagrałem taki filmik dla Wykopowiczów. No bo bez kurde jaj, że tak dużego elementu na samym wierzchu chwytak nie wyciągnie. To oszustwo.

Przecież powracając do góry ta łapka nawet tymi swoimi prętami nie dociskała do zabawki, odsuwała się od nich bezwładnie!

Ściszcie tylko odtwarzacz bo początek głośny

#oszukujo #afera #gry #humor #ciekawostki
Bunch - Dziś przyjrzałem się maszynie, dzięki której możemy wyciągnąć pluszaki. Okazu...
  • 15
@Bunch My gramy regularnie na tych automatach i da się wygrać tylko tak jak mówisz, co kilka razy on dopiero chwyta mocniej :D no i wybierać pluszaki jak najbliżej pola wygranej
@Bunch: w środku maszyny jest pokrętło do ustawiania za którym razem złapie, dobry sposób to obserwować ludzi jak grają i liczyć ile razy im się nie udało, a potem co np 5 raz podchodzić i wyciągać maskotkę( ͡° ͜ʖ ͡°)