Wpis z mikrobloga

To jest Witek (ten po lewej). Witek to połączenie człowieka z cyborgiem-jest niesmiertelny. Historia miała miejce na jednym z wielu wesel gdzie mamy przyjemność poznać bardzo wielu ludzi-lecz Witek długo zostanie nam w pamieci. Więc moze przybliże jego postać w postaci harmonogramu:-)
godz. 17.40 Witek zjawia sie na weselu niczym dźin z magicznej lampy
17.45 Witek otwiera pierwsza butelke wódki
18.00 ciepłe danie-Witek nakłada każdemu 18.20 Witek kończy rozlewac 3-cią butelke wódki
18.30 Po co mi ta marynarka?
19.00 Jego towarzysze kieliszka zaczynają odmawiać picia-on sie nie poddaje
19.30 Pierwszy taniec-ale zaraz, gdzie sie podział Witek?!?
19.35 Nasz cyborg wychodzi z kuchni- pił tam już ze wszystkimi
20.00 Huczna zabawa-król parkietu obraca wszystkie ciocie
21.00 A teraz idziemy na jednego- mocno widoczne znaki dzialania alkoholu, ale nie poddaje sie
21.45 Witek wypił juz z kazdym gosciem obecnym na weselu
22.30 Witek tanczy na krześle
22.32 o przepraszam-zaczyna wchodzić na stół
23.00 jego kompani sasiedzi przy stole mówią ze maja juz dość
23.10 Witek zaczyna pić na drugą nogę z każdym gościem po kolei
00.00 OCZEPINY!!! Witek gwiazdą wieczoru-zespół nie może wyjść z podziwu
00.50 Witek pomaga roznosić tort---polejcie jak juz u Was jestem
01.30 Witek przekroczył "DAWKĘ ŚMIERTELNĄ" trzykrotnie
02.00 Nieśmiertelnego przyprowadzaja do naszego baru;-) Co Ci podac?- www.... wwyyy.... wóóód....-czystej mi polejcie! ale nie w kieliszek-w ta dużą szklanke. - nasz klient nasz Pan! Prosze bardzo Panie Witku, tu są jeszcze owoce na zakąske. (ilość wódki widoczna na zdjeciu-poszło wszystko)
02.30 miło bylo z Wami ale musze iść jeszcze napić sie z zespołem-tak przynajmniej sobie to przetlumaczyłem z jezyka marsjańskiego
03.00 wszyscy kompani Witka śpią juz od 2 godzin w samochodach
03.20 Witek ponownie wkracza na parkiet-prawa fizyki zostały obalone
04.30 zaczynamy sie powoli zbierać z barem- Witek osusza stół wiejski
05.10 Koniec wesela-Witek pomaga obsłudze sprzątać... Na moje oko 13 promili... Nie wiem-nie umiem wytłumaczyć jak jest to możliwe, ale jednak- Witek przepił wódke;-)

#heheszki #wesele #slub #alkohol #ciekawostki #humorobrazkowy

witek zawsze bawi
eSports24 - To jest Witek (ten po lewej). Witek to połączenie człowieka z cyborgiem-j...

źródło: comment_mPz6bUotJ62W2Wmsa41z0D5hSW8sguiW.jpg

Pobierz
  • 28
Nie wiem-nie umiem wytłumaczyć jak jest to możliwe


@eSports24: @JesterHead_: @Fiodooor: @gyarados:
Tak jak koledzy wyżej podaję słowo klucz: amfetamina/mefedron (ewentualnie kokaina, ale raczej nie w naszych polskich warunkach).
Dawno temu u kolegi na weselu też byłem takim Witkiem - oczywiście nie tak hardkorowo jak tu opisane, ale po mefedronie wszystko wchodziło jak woda, a ja byłem królem Dancingu. Gorzej było przez następne 48h xD. To był pierwszy
@nie_programista_20k: niekoniecznie, istnieją tacy naturalni terminatorzy. Znałem gościa który po wypiciu dwóch połówek wyglądał mniej więcej jak ja po jakiś pięciu-sześciu piwach. Po jednej połówce to nie było nawet za bardzo po nim widać, że cokolwiek pił. Faktycznie nawalony jak szpadel to był jak wytrąbił już ze dwa litry chociaż tak pijanego, żeby się wywracał to go nigdy nie widziałem.
Proszki odpadały nawet z tej prostej przyczyny, że nie miał by