Wpis z mikrobloga

@K4rpik: co można zarzucić blizzardowi a można sporo to wypuszczenie classica jest tylko dlatego że szedł tak niesamowity kwik ze strony community, że muszą grać na prywatnych serwerach i blizzard ich nienawidzi etc. także nie mów, że to pomysł blizzarda skoro wypuszczają classic na zasadzie właściwie f2p dla osób które i tak grają w wowa.
@nairoht: nie wiem, czy istnieją jakiekolwiek statystyki, ale nie wydaje mi się, żeby liczba osób chcących classica była jakaś zatrważająca w odniesieniu do wszystkich graczy. Dobry chwyt marketingowy napędzany przez starych wyjadaczy, u których classic wywołuje nostalgię i nic więcej. Już dla mnie lepszym posunięciem byłoby postawienie serwera z najpopularniejszą i jednocześnie najlepsza (w ocenie wielu) ekspansja czyli wotlk. Stawianie oddzielnych serwerów dla classica dla kwiczacych wniebogłosy fanatyków jest bez sensu,
@magicznakraina: Nie będzie bo wyłączą serwery przed wypuszczeniem ostatniego tieru vanilli.
Do tej pory blizzard twierdził, że ludzie po prostu nie wiedzą, że nie chcą classica, ale widocznie przejęcie zarządu przez Activision wyczuło darmowy hajs za frajer na grze sprzed 15 lat wiec zdecydowali się to wypuścić.