Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje porady.

W klasie mojej corki ( lvl 10 ) jest grupka 3 chlopakow, ktorzy od poczatku roku szkolengo zachwouja sie dosc skandalicznie. Bojki, obnazanie sie na lekcjach, opluwanie itp. Wychowawczyni sobie nie radzi a Dyrektorka po licznych skargach wyslala pedagoga szkolnego, ktory przeprowadzil JEDNA lekcje nt dobrego zachowywania sie w szkole ( )

Dzis moja corka zostala pobita przez jednego z nich bo stanela w obronie innej zaczepianej kolezanki...
Mam ochote pojechac do szkoly #!$%@? gowniarzowi spuscic a pozniej rodzicom za wychowanie takiego bandyty ale nie moge ¯\
(ツ)_/¯
Skoro Dyrekcja ma to w dupie co ja moge z tym zrobic? Kurator? Policja? Pomozcie prosze.
#oswiata #szkola #wychowanie #warszawa #kiciochpyta #oswiadczenie #zalesie
  • 175
@jathek: Imo najpierw jednak dyrekcja/kuratorium. Jak pojdziesz od razu na policje to mloda moze miec ciezko w szkole. Zalezy czy to jakas ogarnieta placowka i jest sens rozmawiac, czy jakas dzielnica patusow, wtedy policja i zabierasz stamtad corke.
@jathek u mnie w szkole była klasa, w której chłopiec był taki, jak Ci co odpisałeś. Wszyscy rodzice byli bardzo tym zdenerwowani. Sprawa skończyła się wydaleniem że szkokly tego chłopaka bo wszyscy rodzice z klasy podpisali petycję, żeby się go pozbyć. W przeciwnym razie przenieśliby dzieci gdzie indziej, a na to dyrekcja nie mogła pozwolić...