Wpis z mikrobloga

@juzwos: tu koleś wie że jest walony w rogi i się na to godzi, gorzej jak nie wie i dostaje cumkiss na dzieńdobry XD a znałem taką jedną która uwielbia przyprawiac rogi swoim facetom.
  • Odpowiedz
@ortofosforan: zjawisko kobiet sprzedających się za pieniądze, a mimo to pozostających w związkach istniało, istnieje i istnieć będzie. Po prostu przez opisywanie takich przypadków w mediach takich jak na przykład Newsweek i w takim tonie jak na obrazku sugeruje czytelnikowi, że skala tego zjawiska jest większa niż w rzeczywistości oraz, że tak naprawdę jest to coś zwyczajnego lub normalnego.
  • Odpowiedz
@sad_pepe: on przynajmniej wie i jest tego świadom, a jak lecisz w ślinę z „normalna” laska i nie jestes pewien czy czasem nie miała nasienia w ustach chwile wcześniej ( _)
  • Odpowiedz
@juzwos: Ach ten Adolf Hitler Newsweek.

Nawet mi nie szkoda tego polsko-języcznego plebsu, który czyta to g---o i lubi być chłostany.

Mentalni niewolnicy....
  • Odpowiedz
polecam obejrzeć wywiad z prostytutką na kanale "siedem metrow pod ziemia". Kobieta, ktora udziela wywiadu mowi o tym samym. K---i się, ale ma chłopaka ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Duza-fajka: łykaj dalej bajki z tego kanału xD
  • Odpowiedz
@Malygrzesio80: @maciekson: nie obracam się w środowisku patologicznym, to ze znam kogoś nie oznacza ze jest moim ziomkiem od wódki to po pierwsze, po drugie bledy młodości- ale i duży bagaz doświadczenia. Jakie błędy? Mógłbym zrobić AMA które byłoby tak samo kontrowersyjne jak te z masą, i śmieszy mnie jak coniektorzy z was myślą ze k------o w związku to nieprawda. Powiem tak- taka tragedia jest niczym ;)
  • Odpowiedz