Wpis z mikrobloga

@sad_pepe: on przynajmniej wie i jest tego świadom, a jak lecisz w ślinę z „normalna” laska i nie jestes pewien czy czasem nie miała nasienia w ustach chwile wcześniej ( _)
@Malygrzesio80: @maciekson: nie obracam się w środowisku patologicznym, to ze znam kogoś nie oznacza ze jest moim ziomkiem od wódki to po pierwsze, po drugie bledy młodości- ale i duży bagaz doświadczenia. Jakie błędy? Mógłbym zrobić AMA które byłoby tak samo kontrowersyjne jak te z masą, i śmieszy mnie jak coniektorzy z was myślą ze #!$%@? w związku to nieprawda. Powiem tak- taka tragedia jest niczym ;)
@juzwos: wiem, że to newsweek wiec tekst na 100 wyssany z dupy, ale też "znam" co najmniej kilka takich par, kilka innych o to podejrzewam. (zajmuje się foto a niektóre laski są bardzo wylewne)
Co kto lubi, mi nic do tego jak obu stronom to pasuje ¯\_(ツ)_/¯
ale fajnie, tak nowocześnie.


@ImInLoveWithTheCoco: typowy Newsweek jest typowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to było? 20% studentów trudni się sponsoringiem


@Liwiia: zabawna jest ta ich obsesja na tym punkcie. To nie pierwszy taki ich artykuł.

No ale wp.pl i tak jest gorsze, bo potrafi na podstronie dla kobiet napisać jak to fajne są związki z Arabami, bo oni się o kobiety starają, nie to co
A ja sobie poszukałam z ciekawości i to właśnie na wp tak rzetelnie zbadali problem. Swoją drogą duży rozsądek w komentarzach, na szczęście ludzie nie dają się nabrać


@Liwiia: wp.pl się na to przygotowało i często kasuje normalne komentarze, zostawiając najbardziej patologiczne, bo te budzą emocje, a z tych z kolei są wyświetlenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzie widocznie wolą czytać o p0lkach niż jakichśtam ufoludkach

(wiarygodność podobna)


@Liwiia: ludzie dziś często myślą gorzej o osobach innej płci niż o potworach i diabłach, więc artykuły o złych działaniach drugiej płci dobrze się sprzedają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przecież to jest fake...


@SzymonCzarownik: na Newsweeku często są fejki.
@Cohonez: ja nie zaprzeczam, ale istnienie takiej absurdalnej sytuacji, gdzie laska informuje o tym chłopaka i jeszcze zapisuje sobie spotkania w kalendarzu Google, żeby jej facet wiedział, kiedy się rucha to jakieś jaja xD