Wpis z mikrobloga

@VonHautkopf: z tego co się zorientowałem to jego widownia jest 8-16 letnia :P jak sprawdziłem te materiały to faktycznie, content dla dzieci. Ale nie robi nic złego więc nic do niego nie mam. Nie widziałem żeby robił jakąś wodę z mózgu swoim widzom tak jak większość youtuberow

Właśnie. Zazwyczaj nie wchodzę na tę listę ale zdarzyło mi się. Zawsze się wtedy zastanawiam czy ludzie to rzeczywiście oglądają, czy ci jutuberzy płacą w jakiś sposób za pozycjonowanie "na czasie".
@odyn88: Myślę ,że ta seria Naruciaka i tak jest 2 poziomy wyżej od takich perełek na karcie na czasie jak Friz Kruszwil czy coś w tym stylu jak Beksy i Waksy (i tak nie jest to za wysoki poziom). I sądzę że czasem zdarzy się zobaczyć coś normalnego na karcie "na czasie" nie jest to częste zjawisko, ale tak jak wbije to zawsze 1-2 filmiki do obejrzenia są.
@UlicznyMatador:
@MatiOfficial: YouTube mocno kontroluje kupowane wyświetlenia, więc o ile 10-20tys może jeszcze przejdzie tak już kilkaset tysięcy kupionych - nie ma szans. Ale promuje też kontent family-friendly, więc youtuberzy typu Blowek, Naruciak z kontentem dla dzieci się wpasowują w ich politykę i są zwyczajnie częściej polecani na głównej stronie, czy na tym pasku z boku podczas oglądania innych filmów. Potem już nic nie trzeba kupować, promocja robi swoje.
Dodatkowo
@Ld93: Na tym pasku z boku poleca różne filmy, w zależności od tego, co oglądasz. Ten pasek zmienia się całkiem dynamicznie. Prawicowi YTberzy narzekają na to, że ich YT dyskryminuje, a wystarczy, że wszedłem na jeden filmik Atora, to z miejsca mam pasek z boku zasrany jakimś politycznym gównem, z Marcinem Rolą na czele XD