Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie logika kibiców Legii, którzy mówią że ewentualny brak mistrzostwa wpłynie mobilizująco na Mioduskiego i jego ludzi.
Przede wszystkim brak mistrzostwa to brak awansu do grupy ligi europejskiej, mistrz ma drogę do fazy grupowej o wiele łatwiejszą. Kolejny rok bez pucharów na Łazienkowskiej może oznaczać drastyczne obcięcie budżetu Legii, przez co będzie zmuszona do sprzedaży najlepszych graczy.

Podsumowując:
1. Brak mistrzostwa
2. Trudni przeciwnicy w kwalifikacjach LE co będzie skupowało odpadnięciem w eliminacjach
3. Budżet się nie domknie, kolejny rok z rzędu
4. Sprzedaż najlepszych zawodników
5. Niższy poziom sportowy i budżet na następne lata

#mecz #legia #ekstraklasa #pilkanozna
  • 23
@kanapka_z_keczapem: Toć Legia nie dostanie się do pucharów, znowu będzie kompromitacja i mówię to jako kibic Legii.Nie ma co się nawet łudzić.
MP też nie zdobędzie na 99%, no chyba że się Piast sfrajerzy co akurat mnie nie zdziwi.
Po ,,pucharach'' wyleci Sraković.Zatrudnią kolejnego na lata trenera, który wytrwa pól roku i zostanie zwolniony przez Fatalczyka i spółkę.Następnie tymczasowym trenerem zostanie Saganowski bo ma legijne DNA, zostanie na nowy sezon
Totalny upadek klubu, a wszystko wina chorych decyzji Mioduskiego


@technojezus: Mioduski też popełnia błędy, ale dla mnie i tak jest lepszy x razy od Leśnego i co najważniejsze nie zadłuża klubu.
@hubert93: spokojnie, ja tylko cytuję 1:1 wypowiedź @technojezus sprzed kilku miesięcy bo tak się zarzekał że Leśny był tragiczny a Mioduski jest taki spoko i fajny, a teraz nagle mu nie pasuje xD no ciekawe co się stało. NO I NIE ZADŁUŻA KLUBU TO NAJWAŻNIEJSZE