Wpis z mikrobloga

Witam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do obejrzenia części drugiej naprawy Corvette C7 z USA: KLIK
Jakby ktoś przegapił pierwszą to zapraszam tutaj: KLIK

W tym odcinku opowiedziałem też za ile ją wylicytowaliśmy i ile kosztował import z USA do Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Muszę zawołać 1566 osób ręcznie, mam nadzieję, że każdy dostanie powiadomienie, jeśli chcesz być zawołany do kolejnego odcinka to proszę zapisać się tutaj: https://mirkolisty.pvu.pl/list/OcN1xHSovHsKHHW4 - bardzo ułatwi mi to zadanie, bo dzisiejszą listę tworzyłem ponad godzinę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jeszcze jedna rzecz, jeden z Mirków kupił od nas Mustanga i też ma dla was relację: Mustang 2018

Oczywiście zapraszam do obserwacji naszych tagów:
#blkauto - gdzie wrzucam ogólnie kontent związany z nami
#samochodyzusa - gdzie co jakiś czas wrzucam fajne oferty do sprowadzenia które mi wpadną w oko

Oraz na naszego Instagrama

#motoryzacja #samochody #blkauto
BLKauto - Witam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do obejrzenia części drugiej naprawy Corvett...

źródło: comment_CxubRkUrS6JoM1teC9QEt63tCnnsR0SL.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wloczykij2: Problem jest taki że ściągałeś przez Niemcy, ja ściagam przez Gdynię, VAT jest większy ale akcyza zawsze od faktycznej kwoty i nie bawię się wyceny przez rzeczoznawców.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BLKauto: widziałem na zdjeciach, że sprowadzaliście subaru brz, ja się rozglądam za toyotą gt 86. Jakby co mogę się do was zgłosić? :)
  • Odpowiedz
@BLKauto: Oczywiście że ma ale wszystko jest na legalu bo agencja cli tak jak nalezy czyli (koszt zakupu auta + koszt transportu) *cło * VAT * akcyza, a nie jak przy kombinacjach przez DE gdzie koszt transportu jest całkowicie pomijany przy wyliczeniach VATu.

W papierach do UC i US jest tez dołączony zawsze wydruk z aukcj i mają wszystko czarno na białym.
Urzędom własnie o to chodzi aby podatki były
  • Odpowiedz
@PanMihau: Mi też tak liczą akcyzę. I ja też mogę zapłacić kwotę która wyjdzie z tych obliczeń (rachunków) i też system to zaksięguje i będę mógł odebrać potwierdzenie zapłaty akcyzy. Ale to nic niestety nie zmienia, sprawa akcyzowa nie jest zamknięta i idzie do weryfikacji. Dlatego mimo wszystko robię opinie rzeczoznawcy, składam je w urzędzie, walczę o zamknięcie sprawy i zatwierdzenie opinii przez urząd. Chciałbym żeby to tak działało, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BLKauto: myślałem, że są tylko subaru i toyota :p o scionie nie wiedziałem. Ok, to jak już będę bliżej decyzji zakupu to napiszę do was na priv :)
  • Odpowiedz
@BLKauto: a czy warto się bawić w szukanie auta tańszego np. SLK r171, BMW Z4 3.0i czy coś z tej półki (u nas jakieś 30-40 tys. PLN)? Ile to wtedy wyjdzie, może jakaś lepsza wersja (AMG?) się trafi?
  • Odpowiedz