Wpis z mikrobloga

@mleko23: Pudliszki to najobrzydliwsze gowno z wszystkich keczupow, nie wazne kltory wariant ostrosci. #!$%@? abominacja wsrod sosow pomidorowych. Z reguly ketchup mozna dodac do wszystkiego co nie dobre i tak poprawic smak dania ale pudliszki dodaje sie chyba tylko po to zeby latwiej to bylo #!$%@? do smietnika. Nie jestem w stanie sobie wyobrazic w jakim zaklamaniu trzeba zyc zeby uwazac ze ten przecier jest dobry. Jak zobacze w lodowce moich
@mleko23: że jeszcze się to nie pojawiło...

JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY
Heinz w Polsce jest brandowany przez Pudliszki i nawet nie ma startu do Heinz'ów z UK w których czuć wyraźnie ocet i to że jest w lepszy w składzie.. Skok po siano na marce która się wydaje się w Polsce dość ekskluzywna i oryginalna tymczasem dostajemy ten sam chłam co w ketchupie za 3zł. Nawet nie dealujcie tym