Wpis z mikrobloga

@kapuczina_corki_somsiada: RS6 właśnie miałem okazję. Wiem że trzeba mieć więcej szarych komórek niż koni pod maską żeby do tego wsiąść i jeździć odpowiedzialnie.
I wyznaje zasadę, ulica to nie tor. nie jestem tu sam. A zmarnować sobie życie i innym przez własną głupotę to nie sztuka. Ile to razy było już słychać o tym że kogoś wodze fantazji poniosły. I wcale nie miał tyle koni.... Jeździć z wyobraźnią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@balbezaur: jaki IS200? Widzę że serio nie wiesz o czym mówisz. Żaden lexus nie wychodził z 2jz gte. 2jz ge jest dostępny na allegro w każdej chwili w okolicach 2.5tys,ale to silnik ktory nie ma kutch bebechow i nie wytrzymuje 700 koni bez otwarcia.
  • Odpowiedz
@Tomeek: mój błąd. Wiem czy jest zakucie, wiem ile to kosztuje. Wiem że muszą być części które wytrzymają te obciążenia. Wiem że wiąże się to nie tylko z tuningiem silnika ale i pozostałych podzespołów samochodu które takie obciążenia mocy wytrzymaja jak skrzynia, hamulce, wał, intercooler, odpowiedni olej, który wymienia się częściej niż raz na rok czy raz na 10 000km, i wiem ile to kosztuje bo sprawdziłem.

Zdałem proste pytanie
  • Odpowiedz
@balbezaur tzn. ja chcę 350z ;p i coobcio akurat też 350z robił na 800km coś ;p ale to nie wiem czy nie przewyższył wartości auta tym xD

to może M3 e30? Tam często swapy robią.. Ale pytam po ile te silniki chodzą
  • Odpowiedz
@balbezaur: przecież leasingu nikt ci nie zabroni wziąć. wtf.. ty chcesz budować 'race car' a nie masz firmy? To sobie dolicz tak z 15% do kosztów budowy, albo lepiej bo wielu rzeczy sobie nie weźmiesz na fv.
  • Odpowiedz