Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie ten cały #poziomka13 to świetny projekt. Kilka miesięcy wcześniej wrzucono na kanał kilka filmów, a od tygodnia codziennie pojawia się jeden film. Filmy przecież idiotyczne, bo pokazują starego chłopa jak chleje denaturat, mieszka w szałasie, sra do kibla w lesie i pije zupę z kałuży. Uważam, że ten cały projekt poziomka13 (tak to nazwijmy roboczo "projektem") jest świetnym dowodem na to jak bardzo gówniane są te algorytmy YouTube'a. Wystarczy kupić dobrej jakości subskrypcje i już jesteś gwiazdą, pojawiasz się na głównej, w proponowanych, inni jutuberzy zaczynają do Ciebie się lepić jak muchy do gówna, no świetne! I nieważne czy chlejesz denaturat, zwiedzasz świat, czy gadasz kocopoły- sukces na YouTube można sobie kupić. Tak samo było z kanałem Paweł Gołdych bodajże- chłop sobie sam kupił suby, wyświetlenia, żeby się wpasować w algorytm, ale powiedzmy, że jego content jeszcze jako taki jest do zniesienia, ale poziomka13 #!$%@?ł system jak dla mnie xD

#youtube #patostreamy #internet
  • 2
@obywatel_gov Bo mi się wyświetlał w proponowanych pomimo że tematyka jego filmów w ogóle mnie nie interesowała. Jego przyrost subskrypcji był dosyć gwałtowny a jak miał 20k widzów to komentarze były pisane cyrylicą ;)