Wpis z mikrobloga

@Neil_Edwin_Michael: @Himre: @Legat: mało rozwojowy pogląd. Nie przemawia do mnie, delikatnie mówiąc.

Takie komentarze pod zdjęciem kogoś cieszącego się z ogromnego szczęścia jakim są dzieci uważam za niesmaczne i absolutnie nie potrzebne. Jasne, wypok sirius biznis, wiem, wiem ale ty wydajesz się dość poważny w swojej krucjacie przeciwko plodzeniu dzieci.

Sam nie rozumiem jak można czerpać przyjemność z seksu z drugim mężczyzna ale jakoś nie miałbym
  • Odpowiedz
@Annaroth

Sam nie rozumiem jak można czerpać przyjemność z seksu z drugim mężczyzna ale jakoś nie miałbym wstydu w--------c się tęczowemu w jego wpis i pisać mu, że to obrzydliwe, bo MNIE to brzydzi


Może dlatego że NIKOGO INNEGO tym nie krzywdzą w odróżnieniu od natalistów skazujących KOGOŚ na cierpienie
  • Odpowiedz
@wysuszony: @Himre: @Neil_Edwin_Michael: przecież sami napisaliscie że to h----d, czyli może będzie cierpiał a może nie (akurat to ma sens bo tak faktycznie może być).

Sek w tym że w z góry zakladacie, że ono cierpieć będzie, dlatego ojciec jest temu winny.

Z jednej strony definicja mówi o hazardzie, losowosci z drugiej strony odgórnie zakladacie że znacie wynik rzutu ta monetą :)
  • Odpowiedz
prokreacja narzuca istnienie istotom, które nie prosiły się o przyjście na świat. Jest ona czymś co można uznać za formę poboru lub zniewolenia, aktem niemoralnym pod dwoma względami: naruszającym autonomię potencjalnej istoty i wystawiającym ją na oddziaływanie bólu i cierpienia


@Neil_Edwin_Michael: równie dobrze można powiedzieć, że prokreacja wystawia i "skazuje" (Twoje ulubione słowo) ludzi na odczuwanie szczęścia i przyjemności.

Prawda leży pośrodku, zdecydowana większość nie odczuwa jednak takiego cierpienia jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bercikk: gratki! Mam 4miesiecznego szkraba, ale tak serio.... Po co wrzucać jego zdjęcia do neta? PP a że na serwis dla gimbazy to juz w ogóle :-D:-D:-D
  • Odpowiedz