Wpis z mikrobloga

Czy dojazd do pracy samochodem codziennie 70km jest akceptowalny (ok 1h jazdy)? Zastanawiam się nad przeprowadzką do innego miasta i kupnem mieszkania, zostając w tej pracy w której jestem obecnie. Kwestia kosztów dojazdu nie gra roli, raczej chodzi o uciążliwość dojazdów. Robi tak ktoś i może się podzielić odczuciami?

#krakow #wroclaw #warszawa #pracbaza
  • 90
  • Odpowiedz
@vroobelle: Pytasz innych ludzi czy zaakceptują to że będziesz dojeżdżać 1h do pracy? Jak dla mnie spoko, możesz jeździć ( )
  • Odpowiedz
Czy dojazd do pracy samochodem codziennie 70km jest akceptowalny (ok 1h jazdy)?


@vroobelle: dlaczego nie? Sporo czasu tyle dojeżdżałem do innego miasta (odległość), a czasowo... cóż, w takim Krakowie często dłużej trwa przejazd komunikacją miejską w obrębie miasta, więc jeśli dojazd spoza miasta do pracy zajmowałby Ci około 1h to jest naprawdę niezły wynik. Bardziej ubolewałbym nad problemami z powrotem z imprez itd...
  • Odpowiedz
@vroobelle: 70km to nie jest 1h jazdy w godzinach porannego i popołudniowego szczytu. Jezdzilem Waw-NDM ok 40km i to w kierunku przeciwnym niż korki zawsze wychodziło ok 1h a ty bedziesz mial dwa razy więcej.... szkoda zycia na dojazdy.
  • Odpowiedz
  • 0
@kozaqwawa obecnie rowniez jeżdżę tę trasę i wychodzi mi 1- 1h10min. Tego typu różnice
@lubie-solnik różnice na paliwie zniweluje niższym kosztem mieszkania, a dodatkowo teraz i tak czasami jeżdżę tę trasę, więc sumarycznie wyjdzie mi ok 200-300zl różnicy. Dlatego mówię że tu nie ma problemu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vroobelle: jak dla mnie też za daleko - chociaż trzeba pamiętać, że co innego 70km autostradą, a co innego przez miasto i jakieś wioski - w tym drugim przypadku w ogóle bym odpuścił, szkoda kasy, nerwów i szkoda się narażać
  • Odpowiedz
@vroobelle: Jesli miałbyś to robić codziennie to zapomnij bo w końcu więcej życia spędzisz w aucie niż na życiu. Jak jestes sam to jeszcze to ujdzie ale jak masz rodzinę to jest to bezsensowne. Mam kilku kumpli dojeżdżających 50km i jak jesteś młody i bez rodziny to idzie to znieść ale potem robi sie to uciążliwe i wszyscy pouciekali na pracę zdalną zeby jak najrzadziej dojeżdżać,
  • Odpowiedz
@vroobelle: ja bym się nie zdecydował, bo lubię swoje życie, ale jak nie masz co w domu robić i wolisz być w robocie 10-11h dziennie to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz