Wpis z mikrobloga

Czy dojazd do pracy samochodem codziennie 70km jest akceptowalny (ok 1h jazdy)?


@vroobelle: dlaczego nie? Sporo czasu tyle dojeżdżałem do innego miasta (odległość), a czasowo... cóż, w takim Krakowie często dłużej trwa przejazd komunikacją miejską w obrębie miasta, więc jeśli dojazd spoza miasta do pracy zajmowałby Ci około 1h to jest naprawdę niezły wynik. Bardziej ubolewałbym nad problemami z powrotem z imprez itd...
@kozaqwawa obecnie rowniez jeżdżę tę trasę i wychodzi mi 1- 1h10min. Tego typu różnice
@lubie-solnik różnice na paliwie zniweluje niższym kosztem mieszkania, a dodatkowo teraz i tak czasami jeżdżę tę trasę, więc sumarycznie wyjdzie mi ok 200-300zl różnicy. Dlatego mówię że tu nie ma problemu
@vroobelle: Jesli miałbyś to robić codziennie to zapomnij bo w końcu więcej życia spędzisz w aucie niż na życiu. Jak jestes sam to jeszcze to ujdzie ale jak masz rodzinę to jest to bezsensowne. Mam kilku kumpli dojeżdżających 50km i jak jesteś młody i bez rodziny to idzie to znieść ale potem robi sie to uciążliwe i wszyscy pouciekali na pracę zdalną zeby jak najrzadziej dojeżdżać,