Wpis z mikrobloga

@Kolczaneiro: Dieta która w teorii jest najlepszym rozwiązaniem ze wszystkich diet, jest w stanie wyleczyć wiele chorób, również tych nieuleczalnych(dochodzą do mnie nawet słuchy, że u niektórych osobników wyleczyła ona zespół downa - patrz użytknownik noob1980[przywódca stada, szaman, alfa dodzownik]).

W praktyce, jest to zwykła dieta białkowo tłuszczowa, gdzie ilość węgli bodajże oscyluje do 150g na dzień.
W praktyce też, każdy na tej diecie jest ulany(a w teorii kazdy miał być
@NooB1980: Widzę, że dupcia zapiekła bardzo, że aż musisz wstawiać tyle screenow i wypowiedzi.
To tylko pokazuje, że jestes bardzo słabym psychicznie człowiekiem.
Ale nie dziwota, w końcu dieta tłuszczowa ryje banie, czego jesteś najlepszym przykładem.
I naprawdę, wstawianie zdjęcia jak wyglądałem po operacji, gdzie mogłem jeść jedynie przez strzykawkę i nie ćwiczyłem ponad 8 miesięcy, to trochę strzał w kolano.
@NooB1980:

No i dlatego właśnie nikt nie traktuje Cię poważnie, tylko uważa za zwierzę.
Uwielbiasz oceniac innych przez pryzmat 1 rzeczy, uwielbiasz manipulować faktami, stosować cherry picking i mógłbym wymieniać tak dalej.

Gówno się stanie, a ja obstawiam, że wszedłeś na bombę. Bo jak Ci proponowałem 1-2 miesiące temu abyś wstawiał zmiany sylwetki co 2 tygodnie aby nikt Ci nie zarzucił, że nie jestes naturalem, to zacząłęś #!$%@?ć, że nie nie,
@NooB1980: Ale nie rozumiem, napisałem prawdę, moją opinię.
A Ty się burzysz.
No niestety taka prawda, #dodzo nie nadaje sie w sportach sylwetkowych/siłowych, no chyba, że mówimy o redukcji.
I zabawnym jest to, że dajesz jako przykład ketokocura który formę zrobił na bombie i węglowodanach.
No ale spoko, naprawdę zaczynam już rozumieć tych wszystkich ludzi którzy Cię dali na czarną listę.
Nie potrafisz rozmawiać, brak Ci argumentów, więc zaczynasz lecieć jedynie
@Kolczaneiro pod względem technicznym diety możesz czytać
@NooB1980 ale nie na co czytac ich wojenki z
@Estetykatopodstawa. Ogólnie dieta zakłada trzymanie określonych proporcji (nie kcal) z trzech posiłków dziennie do syta z b:t:w. I ogólnie to ma sens, ale zakładanie przed dr. Kwacha, że po 3 tyg dostosowania się do tej diety można zejść do 40g białka wysokoprzyswajalnego (tak to zrozumiałem) to herezja według mnie. No chyba, że Twoja waga to