Wpis z mikrobloga

@megawatt: słyszałam dużo złych opinii, marka mi się kojarzy z tandetą, już z tego z siebie nigdy nie wyrzucę :D

tak kiedyś zasłyszałam. Nie weryfikowałam. Ale meble Ikea to tandeta, czemu inaczej miałoby być ze sprzętem?
słyszałam dużo złych opinii, marka mi się kojarzy z tandetą


@nama: IMHO zależy od sprzętu, część robią u siebie część kupują i doklejają znaczek

Ale meble Ikea to tandeta


@nama: no tutaj to się nie zgodzę, nie są to meble najlepsze ale też do tandety im dużo brakuje (np mebli firmy Bo...o)
@nama Mam płytę, piekarnik, zmywarkę i mikrofalówkę Amica i jestem z nich zadowolony. Bierz poprawkę na oceny w internecie, bo zadowoleni klienci nie bawią się zazwyczaj w wystawianie ocen, a ci niezadowoleni zrobią wszystko, by inni wiedzieli o ich niezadowoleniu.
Ale meble Ikea to tandeta


@nama: Oj bardzo generalizujesz widzę...
Kuchnia, Paxy do zabudowy są bardzo dobrej jakości w stosunku do ceny. Sam mam stół rozkładany z litego drewna (kupiony za 600 złotych https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90423887/) i jest świetny. Po rodzinie pokupowane są fotele i kanapy które za wydane pieniądze są bardzo dobre.
Żeby nie było tak różowo kupiliśmy sosnową komodę i to faktycznie była porażka.
Tańsze meble z plastra miodu czy cienkiej
@nama: usuń konto a nie się odzywasz jak gówno wiesz.

@DorodnyTucznik: sprzęty agd dla ikea są produkowane przez electroluxa i whirlpoola.

Ziomek pracuje w fabryce electroluxa na linii dla ikea i tam sprzęty mają 2 dodatkowe kontrole jakości, odrębne pudła części typu uszczelki (inny producent).

skądś wynika fakt, że ikea daje 5 lat gwarancji.

A jeśli nie ikeowe sprzęty to polecam Bosh/Siemens - moim zdaniem jedyne warte zaufania sprzęty AGD.