Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelkimoze pomożecie, bo ja już zgłupiałam... Karmię mojego kitku suchą i mokrą karmą.
Siersciuch jest dość wybredny i o ile z suchą nie ma problemu (Acana) to mokra to Animonda Rafine. Mam trochę obaw co do tego wyboru, ale kitku jada mokrą tylko z dużą ilością sosu :-(

Jakieś pomysły i rady? Jest jakaś bardzo dobra karma mokra z dużą ilością sosu?

#kitku #mirabelkopomusz #koty
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@istris: Dość często tak jest, że jak kto ma możliwość wyboru między karmą suchą a mokrą to wybierze suchą - pachnie ona bardzo intensywnie a koty 'jedzą nosem'. Gdy kot wie że jest w domu suche to nie tknie mokrego, wiedząc, że w końcu to suche dostanie.
@istris: Mój kitku mając do wyboru mokrą i suchą wcinał głównie suchą. Mokrą coraz mniej i coraz bardziej wybrednie. Aż się zatkał.

Dwa dni głodu zmieniły jego pogląd na mokre karmy ( ͡° ͜ʖ ͡°) najchętniej je Mac's, Catz Finefood i Granata Pet. Jak czasem kręci nosem na konsystencje to oszukuje go Butchersem (galaretka jest tak samo spoko jak sos), bo jest przyzwoity i łatwo dostępny. Opcjonalnie
@istris: może bozita w kartonikach? Moje koty lubią, ma spoko skład i normalną cenę (przynajmniej na bitibie). Tylko zazwyczaj muszę ją trochę podrobnić i wymieszać z sosem