Wpis z mikrobloga

22/100 #100dniwszystkieswiaty

CAFFEINE CAFE - Cut The Time

Brak wideo - KLIKNIJ, BY POSŁUCHAĆ!


Dzisiaj znów czeka nas niemała podróż w przeszłość, bo album, który chciałbym w tym wpisie zaproponować, został wydany pod koniec 2014 roku.
Ale po kolei...
Początki grupy sięgają roku 2010, gdzie w Kijowie Andrey Voitov i Dmitry Rybakov, kolejno wokalista i gitarzysta, wspólnymi siłami tworzą pierwszy wspólny numer: What Do You Want.
Wtedy nie było jeszcze mowy o zespole jako takim. Tym bardziej że krótko po tym Dmitrij wyjechał do rodzinnej miejscowości - Kremenczug, a Andrew pozostał w stolicy.
Jak się okazało, nie na długo.
W roku 2012 także ten drugi wrócił w swoje strony i wszystko zaczęło nabierać kształtu. Choć bardzo powoli. Panowie znów zaczęli spotykać się na próbach, ale tym razem zapraszali na nie różnych muzyków sesyjnych, próbując zbudować stały skład.
Ludzie przychodzili i odchodzili, ale mimo tych personalnych zawirowań, powstało w tamtym czasie sporo materiału. Dziesięć najbardziej kompletnych utworów znalazło się na wydanym w 2014 roku, debiutanckim wydawnictwie grupy zatytuowanym CUT THE TIME.

I to właśnie to wydawnictwo chciałbym wam dziś polecić. A dokładnie, ten pierwszy utwór, od którego wszystko się zaczęło.
Album spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród fanów rockowego grania, a zespół zaczął sporo koncertować. Niestety w 2015 roku grupę opuścił perkusista, a poszukiwania bębniarza spowolniły dalszy rozwój formacji
No i jesteśmy wreszcie w teraźniejszości, kiedy to w styczniu tego roku dotychczasowy skład uzupełnia Igor Guzew, a formacja zaczyna pracować nad nowym materiałem, który ma się ukazać jeszcze w tym roku.

#muzyka #rock #grunge #postgrunge #hardrock #nudzimisie i może trochę #gruparatowaniapoziomu ¯\(ツ)

Zainteresowanych większą dawką muzyki zapraszam do obserwowania #wszystkieswiaty lub śledzenia mojego podcastu na FB. Wszystkie ważne informacje znajdziecie poniżej.

Będzie mi też niezmiernie miło, jeśli okażecie wsparcie dla mojego muzycznego projektu dodając go na Spotify do obserwoanych lub na YouTube czy Mixcloud do subskrybowanych. Lajk na Facebooku czy kilka gwiazdek na iTunes też nie zaszkodzi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzięki za uwagę i do usłyszenia jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
k.....a - 22/100 #100dniwszystkieswiaty

CAFFEINE CAFE - Cut The Time

Brak wideo...

źródło: comment_Mbazg6grqpurU0WlHtFxy6K1Uwze64Ci.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz