Wpis z mikrobloga

bardzo mi z tego powodu wszystko jedno

@croppz: Rozumiem, szanuje i 9/10 przypadków mam takie samo podejście ;) Ale że idzie o mój czas i głowe to taniej i rozsądniej jest zrobić z siebie głupa na wykopie pare razy niż. spalić czas na coś co od początku nie miało sensu.

@na100pomyslow1wypali: Jest jakikolwiek przyklad takiej osoby ktorej to sie powiodlo? Bo ja nie znam kompletnie nikogo.

@FortunaHej: Oczywiście że
Np. napisać prostą ale chwytliwą stronkę internetową. Chwytliwa powinna na siebie zarobić


@na100pomyslow1wypali: np. mozesz tez zalozyc bank, albo kopalnie diamentow. "Chwytliwe" projekty nie powstaja tydzien, one powstaja czasami latami.

Nie wzoruje się na nim ale Elton Musk stosuje podobną strategie


@na100pomyslow1wypali: Ten czlowiek robi dokladnie odwrotnie niz ty chcesz. Mial JEDEN pomysl i rozwial go latami az do sprzedazy. To co robi obecnie to juz jest co innego bo
Np. napisać prostą ale chwytliwą stronkę internetową. Chwytliwa powinna na siebie zarobić

@na100pomyslow1wypali: np. mozesz tez zalozyc bank, albo kopalnie diamentow.


@FortunaHej: Założenie banku czy kopalni diamentów nie jest proste. Prostą stronę może napisać jedna osoba w kilka dni, tygodni.

"Chwytliwe" projekty nie powstaja tydzien, one powstaja czasami latami.

Dlaczego? Dlatego że małymi kroczami trzeba dość do właściwych rozwiązań? właśnie tak chce zrobić.

Ten czlowiek robi dokladnie odwrotnie niz ty
Prostą stronę może napisać jedna osoba w kilka dni, tygodni.


@na100pomyslow1wypali: No i co z tego? Na takiej "prostej" stronie sie nie zarabia.

Dlatego że małymi kroczami trzeba dość do właściwych rozwiązań


@na100pomyslow1wypali: NIe. Dlatego ze "proste" strony nie zarabiaja. Zarabia sie na stronach ktore jedna osoba nie napisze nawet przez cale swoje zycie. "male kroczki" ty chyba nie bardzo masz jakiekolwiek pojecie jak wygladaja projekty w it.

Ty masz
"proste" strony nie zarabiaja.


@FortunaHej: Dlaczego "proste" strony nie zarabiaja?

ty chyba nie bardzo masz jakiekolwiek pojecie jak wygladaja projekty w it

Jeśli chcesz rywalizować z google, microsoftem, facebookiem czy autodesckiem to masz racje życia nie starczy, ale jest mnóstwo nisz w których ludzie zarabiają niskim i średnim nakładem pracy.