Wpis z mikrobloga

oglądam nowy odcinek gry o tron a dużo się naczytałem i śmiem stwierdzić jedno.....

Co za z-----e gnioty i dzbany się przypierdzielają o coś co jeszcze nie zostało przedstawione i w następnym odcinku możemy mieć perełkę nad perły i dokończenie tych przerywników, może o to chodziło reżyserom.

Że Król nie pogłaskał psa gdy go oddał no proszę was(niech jeszcze wybacza myszką co mu ser zjadały ze spiżarni że ich kot zagryzł), że ucięli gdy p------a wrona mówiła kim jest ten typek z północy, że smok umarł a co miał zrobić jak go zaskoczyli i zestrzelili. Dla mnie serial może słabszy od reszty sezonów ale dalej trzyma poziom on jest robiony już jako fantazja twórców a nie jako serial z książki.

Dla mnie jak całemu got daje 9/10 to ostatniemu odcinkowi daje 7/10 czekam na finał.
#got
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anty_Chryst: Oj gupi człowieczku, mo0że ta największa walka co to obiecywali i najlepsza dotychczas to nie ta z Północą a ta w Królewskiej przystani i to o niej ciągle mówili i pisali i dlatego to tak utajnili by ludzie doznali szoku????
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AleksanderRoz: dobra fajnie, tylko co to zmienia?
to , że robi sie uber super w--------y odcinek na boku w tajemnicy nie zwalania z tego, żeby reszta odcinkow byla nie logiczna
gdzie jest armia nk? co sie stalo z rozwalonym murem ktory zostal naprawiony w jedną noc, po co byla ta szarża dothrakow? jak ti mozliwe, że w trzecim odcinku prawie wszyscy zdechli a w drugim odcinku sie okazuje, że polowa
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: ostatnio tak samo pisałem z ludźmi jak były premiery Władcy Pierścieni, później Hobbita teraz GOT, osoby które czytały książki i się zafiksowały nie rozumieją że to jest serial, film, coś co ma podobać się każdemu i by każdy zrozumiał. Chcesz być stricte w tamtym świecie w umyśle czytaj książki i czekaj na nową z gota gdzie autor przeleje swoje myśli na twoje ale nie porównuj tego do serialu/filmu gdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AleksanderRoz: widze twoje iq jest na poziomie mojego wieku a jestem jeszcze mlody...
ja sie nie fiksuje i nie oczekuje od serialu tego co jest w ksiazce, ja oczekuje logicznosci a nie wytlumaczen na poziomie hehe danka zapomniala o flocie eurona albo hehe przyszly krasnoludki i naprawily mur, armia nk licząca kilkadziesiąt tysiecy trupow, no wiesz hehe, wyparowala...
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: oj dorośniesz, zmądrzejesz, będziesz patrzył na życie inaczej niż szybki s-x, szybka lufka, szybki maczek, szybka drzemka. przy 30 jak ja obecnie zaczniesz myśleć i rozróżniać co jest ci potrzebne a co nie. Kwestia wieku pisze ci to zgredek co ma 30 lat i twoje koleżanki wolą mnie niż ciebie, bez urazy.

Tak więc zrozumiesz ten serial tylko mi napisz za te 15 lat jak dobijesz do mojego wieku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AleksanderRoz: zrozumie za 15 lat cos co jest nielogiczne? we typie rozbieg i cel ściana bo cos sie tam najwidoczniej poprzestawialo
got to jest teraz odmóżdżacz pokroju avengers także albo masz stresujące życie, że Ci taka papka wystarcza albo wolisz syf bez fabuly w którym są tylko efekty specjalne, albo jedno i drugi
  • Odpowiedz