Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję porady, obecnie mam 27 lat i pracuję w urzędzie ale wiadomo że na kokosy nie można liczyć, o kupnie własnego mieszkania nie ma mowy :/ Stąd pomysł żeby nauczyć się #programowanie i zacząć zarabiać dobra pieniądze (nie musi być od razu 15k, nawet z 6k na rękę bym był zadowolony) Jakie kursy polecacie dla początkującego który nie miał styczności z programowaniem?

#programista15k #naukaprogramowania
  • 97
@Hajduszoboszlo: wierzyć mi się w to nie chce. Jak mozna nie napisać fizz buzza starając się o stanowisko juniorskie, kiedy to wymaga wiedzy z pierwszych dwóch dni wszelkiego rodzaju kursów i ODROBINY pomyślunku?
@kabdul: ja tam się nie znam, sam się dopiero uczę. Ale akurat to zadanie wydaje się byc zbyt banalne, żeby gdzieś mogło paśc. Ja na moją pierwszą pracę bym się w #!$%@? z takiego cieszył :D
@stan-tookie-1: ludzie z dwuletnim stażem, gdzie przed podjęciem pierwszej pracy uczyli sie kilka msc po 2h dziennie? Przeciez oni dopiero co weszli na testy automatyczne! I już mają po 10k, a tu gościu pisze, że podstawowy lichy junior dev to 8h dziennie przez rok. No coś się nie dodaje.