Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, #programista15k here. Gdyby ktoś miał ochotę ruszyć z #naukaprogramowania lub spróbować sił w #programowanie w JavaScript/Node.js, to wyślijcie mi wiadomość na priv, a odeślę wam link z zaproszeniem do Slacka, gdzie będzie przebiegać cała komunikacja. Nauka na wszystkich poziomach zaawansowania, zobaczymy jaka zbierze się grupa. Na początek #javascript i #nodejs, bo w tym siedzę teraz na co dzień. Gdyby ktoś preferował inny język/technologię, to zostawcie komentarz, bo robię rożne projekty i możliwe, że niebawem wskoczy coś innego. Oczywiście wszystko za darmo i nie ma żadnych haczyków. Po prostu chętnie podzielę się wiedzą. Dajcie plusika, jeśli popieracie inicjatywę, żeby rozpromować ten wpis. Możecie też dodać tag #abcprogramowania do obserwowanych. Dzięki!
  • 25
Jak na razie dowiedziałem się o istnieniu limitów na wysyłanie prywatnych wiadomości:

Przekroczony limit, zaczekaj kilka minut

Także zaproszenia będę wysyłał w miarę, jak mi drogi Wykop pozwoli... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Melcma: To chyba już trochę sam sobie odpowiedziałeś. Jeśli Twoim celem jest bycie fullstack web developerem i React, to musisz ogarnąć samemu Reacta w takim stopniu, żeby złapać lepszy projekt w technologiach, w które celujesz. I przede wszystkim nie czekać, tylko brać udział w rekrutacjach, żeby poznać swoje słabe strony i nad nimi popracować.
@malloc: Będzie można pod wieczór też dołączyć? Bo aktualnie muszę ogarnąć kilka rzeczy i wracam koło 21. Chcesz to prowadzić na zasadzie zajęć w grupie?