Wpis z mikrobloga

@Pirat_Brodacz: ? Gdzie piszą takie kłamstwa? KDT nigdy nie stało na działce należącej do Tadeusza Kossa. Sam Tadeusz Koss odzyskał swoją działkę w 2008 roku. Tadeusz Koss użytkuje swoją działkę niezgodnie z planem zagospodarowania który przewiduje w tym miejscu zieleń publiczną. Ta działka i Tadeusz Koss nie mają nic do KDT na którego terenie ruszyła własnie budowa Muzeum Sztuki Nowoczesnej.
  • Odpowiedz
i bardzo dobrze, że usunęli, bo wyglądało paskudnie. :/


@bzduraa: Dobrze, że usunęli, ale szkoda, że w taki sposób. Wolałem tę halę niż goły wygon. Powinno być tak, że skoro już takie coś stoi to powinno stać do momentu, gdy zaczyna się nowa budowa. Zrobiona natomiast tak, że zburzono halę, bo ma tam w przyszłości coś powstać. No i przez lata miejsce było nieużytkowane :/
A pamiętasz blaszaka Marcpolu od strony
  • Odpowiedz
a kto pamięta jak było tam wesołe miasteczko na stałe, nie takie przyjezdne?


@marsnapada: cricoland się to nazywało i był tam taki mlot zajebisty i kręcili reklamę cziperów chio
  • Odpowiedz
@bzduraa Za dzieciaka wymieniałem tam kartidże do Pegasusa za kieszonkowe. I raz mieli Tsubase, taką oryginalną po japońsku. Podjarałem się jak wściekły. W domu się okazało, że to była jakaś kijowa angielska podróbka. Za tą traume z dzieciństwa kiedyś cię dorwę nędzny handlarzu...
  • Odpowiedz