Wpis z mikrobloga

Ja przepraszam, bo może przeoczyłam, ale czy poza oburzeniem o to czy tęcza jest profanacją czy nie, oraz o to czy uczucia religijne są głupie czy nie, nikt nie oburza się tym, że kobiecie wpadli do domu bladym świtem i ten dom przetrzepali? Za obrazek. OBRAZEK. Co to w ogóle za pomysł, żeby traktować tak obywatela? Bo co? Bo ośmielił się pokolorować aureolę na kopii obrazu? Jakby tego było mało zabrali jej komputer i telefon. Przypominam, że to wszystko za obrazek. Serio nie robi to na nikim większego wrażenia?

#policja #neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli
  • 247
  • Odpowiedz
gościa co spalił kukłę zamknęli do więzienia. KUKŁĘ! Co to w ogóle za pomysł, żeby traktować tak obywatela?


@Marian_Koniuszko: ale ty serio nie widzisz różnicy pomiędzy spaleniem czyjegoś wizerunku, a naklejeniem świętego obrazka ze znakiem przymierza ludzi z Bogiem?
  • Odpowiedz
@puddin: obrazek? oni potrafią za o wiele mniejsze pierdoły coś takiego zrobić a w zasadzie za NIC, za kogoś innego czyny, jednemu wykopkowi tak rozwalili firmę (może i nie jednemu, ale historię jednego znam).
  • Odpowiedz
Za akt wandalizmu i obrażanie uczuć religijnych


@aarahon: jakiego aktu wandalizmu dokonała? Co do obrazy uczuć to powinien być co najwyżej mandat nałożony, a nie kuźwa wjazd na chate jakby to była sprawa o korupcje xD czy pranie brudnych pieniędzy xD Przecież to tak idiotyczne, że aż śmieszne.
  • Odpowiedz
  • 2
Powiem tak, jak tak wam nie przeszkadza tęcza i bozia to pobawcie się tak z mohamedem. Cos nie tak? Czemu się boicie?
  • Odpowiedz
@puddin: zgadzam się z tym, że za to powinna być jakaś kara pieniężna - raczej duża, ale tylko kara pieniężna. Ale:

To nadal nie jest powód do przeszukania jej domu.


Jeśli jest podejrzenie popełnienia przestępstwa to można i powinno się dom przeszukać.

Problemem jest to, że w całej tej dyskusji nikt nie mówi o wolności słowa i wyrażania poglądów. Co najwyżej sprowadza się dyskusję do tego, za które poglądy powinno
  • Odpowiedz
nikt nie oburza się tym, że kobiecie wpadli do domu bladym świtem i ten dom przetrzepali?


oburza wielu, wystarczy się trochę więcej rozglądać w internecie.
  • Odpowiedz
@puddin: Bo oni się kimkolwiek przejmują..., robią co chcą prawo zmieniając nocą... Śmieja się teraz z nauczycieli i lekarzy, w końcu każdy tak skończy. Obejdą prawo albo je zmienią i udupią każdego.
Wolność nie jest nam zabierana od razu tylko po kawałeczku tak że nim się zorientujemy będzie już za późno.
  • Odpowiedz
@puddin: @Tamerlan: @xandra: a ja głupi się kiedyś (w 2016 jeszcze) śmiałem, że jak na brak demokracji, to jest u nas całkiem przyzwoicie, ale teraz państwo pokazało, że brak represji wynika z potulności narodu polskiego, który boi się podnieść głowę, a nie z rozsądnego podejścia władzy - bo jak pojawiła się dobra okazja, państwo zareagowało z pełną brutalnością.
Innymi słowy - na codzień nie odczuwamy tego,
  • Odpowiedz