Wpis z mikrobloga

Mirki I Miruny z #rower #triban #wykoptribanclub . Otóż #chwalesie moim pierwszym w życiu szosorowerem. Do tej pory kręciłem na MTB i na Cross ale od kiedy moje trasy do/z pracy zaczęły prowadzić głównie po asfaltach zapragnąłem zwinnej szosówy. Jeszcze tylko oponki zmienię na g-one'y (te w kolorze brązowym) i śmiało mogę flexować gravelem!
Pobierz
źródło: comment_4e1pbqHJWpxDKcT882n7tLyXdrQBHIGH.jpg
  • 26
@the_red: 38c raczej bez problemu, powyżej już zależy od opony i jej specyfiki. A i problem ogólnie jest z zakładaniem innych opon - bardzo ciasno wchodzą bo obręcze mają wysokie ranty :P Jak chciałbyś szersze opony - zawsze można dokupić koła 27,5 (650b) i wtedy 42c bez problemu ;-)
@Vomi: tez o nich mysle do rc500, cena jeszcze w granicach zdrowego rozsadku, a opona ma calkiem niezle recenzje. Daj znac jak juz sie na nich przejedziesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
BTW zmiana opon nie czyni rowera gravelem xDDD

Tribana geo endurance, bliżej mu do commutera


@kendi: możesz rozwinąć? Tzn część o geometrii tych klas? Bo ja widzę, że to dosyć płynne jest, zwłaszcza to, że gravele mają być bardziej wygodne...
@brick_in_the_wall: gdzie udało ci się go dorwać? Rozważam kupno takiego (choć jeszcze nie zdecydowałem czy chcę jego czy wystarczy mi RC500), ale w sprzedaży online nie ma mojego rozmiaru, w Decathlonie najbliżej mnie też niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kendi: ale, że geometria? Czy kierownica? Bo jeżeli chodzi o geometrię to tak jak pisał @panato nie ma sztywnych wytycznych. Z założenia ma być wygodniej niż na CX. Szersza kiera chyba najmniej ma tutaj do gadania.
@Marmite: Ja kupiłem online. Chciałem RC500 bo zupełnie by mi wystarczyło ale nie było mojego rozmiaru a, że zupełnie przypadkiem był rozmiar w RC520... ( ͡° ͜ʖ ͡°)