Wpis z mikrobloga

Nie trzeba wchodzić na zmianynaziemi.pl, żeby znaleźć #zmianynaziemicontent

Asteroida jebnie w ziemię, naukowcy o tym wiedzą, ale nie powiedzą bo są w globalnej zmowie.

źródło: https://www.wykop.pl/link/4937077/comment/65331161/#comment-65331161

---
#astronomia | #teoriespiskowe | #zmianynaziemicontentSubskrybuj albo czarnolistuj. Będę tutaj wrzucał najciekawsze mądrości z zmianynaziemi.pl i powiązanych serwisów.
Pobierz t.....i - Nie trzeba wchodzić na zmianynaziemi.pl, żeby znaleźć #zmianynaziemicontent...
źródło: comment_yeiNxhjd5MQPOwFSdWzC4FeeVIf5UA4p.jpg
  • 3
@tylkostrimi my tu śmiechy i żarty, ale to poważny problem występujący w Polsce od dawna. Dużo osób jest bez podstawowej wiedzy z zakresu chemii, fizyki czy biologii. To oni doszukują się sił nadprzyrodzonych w dźwiękach dobiegających z instalacji wodno-cieplowniczej, zabarwienie rzeki czy jezioea na czerwono przeznaczony

glony nazywają zamianą wody w krew, kupują wody strukturalne, czy uw minawadnia zd woda, a nie jakieś izotoniczne napoje co mają jakąś osmolarnosc Ja się z
@mateusz_k:

Nie sądzę żeby to był problem specyficzny dla Polski. Na całym świecie działają szarlatani pokroju Zięby czy foliarskie strony typu zmianynaziemi.pl

I wcale nie ma reguły, że im bardziej cywilizowany kraj tym jest lepiej pod tym kątem. Myślę, że ma to pewien związek z tym, że ludzie lubią w coś wierzyć, czuć się częścią jakiejś wspólnoty. Grupy, które jednoczą się wokół jakiejś "teorii" czy jakiegoś znachora przypominają nieco sekty. Myślę,