Wpis z mikrobloga

a jakie tam byly inwektywy tam byl obrazek gdzie symbole maryjne przerobilo oszolomstwo na wagine


@BaniaGonibanie: Coś musiało być, myślisz, że pamiętam każdy wpis na pamieć. Widzę wyzywanie to kasuje. Masz sska? Jak tak to poczytamy co tam ciekawego napisałeś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@BaniaGonibanie: Katolicy mnie srogo #!$%@? w Wielki Piątek jak zablokowali dwie najważniejsze ulice w mojej okolicy, bo przy skrzyżowaniu mieli stację. Cała okolica sparaliżowana, bo odnosili się swoją religią jakby nie mogli w domu lub na terenie kościoła. I łazili tak w godzinach szczytu, kiedy normalni ludzie wracali z pracy.
  • Odpowiedz
@BaniaGonibanie:

Słusznie. Moim zdaniem marsz jezeli zacznie atakowac katolikow jak to jest ostatnio modne powinien byc automatycznie rozwiazany za szerzenie standardowej nienawisci LGBT


Dokładnie tak samo mówiono o sufrażystkach na początku XX w. i o ruchach na rzecz zniesienia segregacji rasowej w latach 60. i 70. - "atak" - "atak na wartości", "atak na społeczeństw", "atak na rodziny", itp. Dla oblężonej twierdzy dążenie do równouprawnienia zawsze było i będzie atakiem. Ktoś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@BaniaGonibanie:

jesteś kobietą i tak nie zrozumiesz


I właśnie udowodniłeś, że dyskusja z Tobą nie ma sensu. Skoro jesteś w stanie na podstawie płci stwierdzić że nie zrozumiem, to jest mi Ciebie naprawdę szkoda i kończę tą krótką rozmowę.
  • Odpowiedz
@BaniaGonibanie:

Lewacka dzicz umiala tylko zakladac domy aborcyjne, a nie pomagac, Ciezar niesienia pomocy jak zawsze spoczal na barkach chrzescijan. jak dzisiaj swoja droga.


Rozumiem, czyli w Twojej definicji na lewicy nie ma miejsca dla osób pomagających innym. To bardzo interesująca koncepcja. Wygląda więc na to, że wolontariusze szerzący wiedzę na temat antykoncepcji w Afryce, walczący z wyrzucaniem ludzi na bruk przez czyścicieli kamienic oraz pomagający dyskryminowanym mniejszościom to ukryta opcja
  • Odpowiedz
@BaniaGonibanie: @lakukaracza_: jednym i drugim zakazać. Ulice to nie jest miejsce na modlenie się (od tego macie kościoły, których i tak w Polsce jest za dużo) ani nie są też miejscem na pokazywanie swojej orientacji (no i tutaj mam problem, bo nie macie swoich miejsc gdzie można by to robić, ale w zasadzie to chyba nie potrzebne. Niech se każdy robi swoje, a po ulicach nie ma potrzeby latać)
  • Odpowiedz
Znajdź mi jedną jadłodajnie prowadzona przez LGBT lub lewactwo w Polsce to uwierzę ci, ze jest w lewactwie miejsce na pomaganie.


@BaniaGonibanie: To ty mi najpierw powiedz, co uznajesz za "lewactwo". Wiele osób o poglądach lewicowych udziela się jako wolontariusze w rożnych organizacjach, niekoniecznie pod nazwą "Lewactwo pomaga".

Jeżeli nie widzisz różnicy w nauczaniu antykoncepcji, a zakładaniu nielegalnych domów aborcyjnych to gratuluje.


??? Chyba coś źle wyczytałeś z mojej wypowiedzi. Nie
  • Odpowiedz