Wpis z mikrobloga

Kogo również zawsze nudził wątek Daenerys, a sama bohaterka częściej irytowała niż wzbudzała pozytywne emocje, teraz ma zamiar jej ZAJEBIŚCIE kibicować żeby ich wszystkich totalnie #!$%@?ła po tym, jak debilni scenarzyści robią z niej na siłę #!$%@?ą antagonistkę?

D&D są upośledzeni i 4 odcinek (od połowy) to tragedia, ale poza #!$%@? na nich, nie mogę po prostu z #!$%@? hipokryty Varysa (który miał armię dzieci z uciętymi językami) i Tyriona (który #!$%@?ł dosłownie wszystko co się dało jako jej namiestnik, począwszy od Meereen, następnie straty sprzymierzeńców w 7 sezonie, aż po stratę smoka za murem i idiotyczne zaufanie Cersei).

To te dwa downy swoimi poradami doprowadziły do obecnej sytuacji. Gdyby Daenerys posłuchała Olenny to sprawa Cersei byłaby załatwiona w połowie poprzedniego sezonu, a obecnie przygotowywalibyśmy się do ostatecznej, #!$%@? bitwy z White Walkers, z 3 smokami, a nie na jakąś siarę przeciwko pijaczce w ciąży i piratowi kasztanowi. Teraz ta łysa pała knuje, bo Jon jest łatwiejszy do manipulowania, a z Tyriona to scenarzyści zrobili debila już z 2 sezony temu.

Danka straciła dwa smoki, najlepszego przyjaciela i większość swoich armii, by ratować im dupy, a te downy na północy i tak spiskują bez wyrażenia jakiejkolwiek wdzięczności. Sansa myśli, że jest #!$%@? Littlefingerem w spódnicy. Niech się nie zesra.

D&D próbują w #!$%@? nastawić widza przeciwko Daenerys, a mnie nastawili najwyżej przeciwko im i ich debilnemu scenariuszowi oraz przeciwko bohaterom, których zepsuli w #!$%@?.

#got
Tywin_Lannister - Kogo również zawsze nudził wątek Daenerys, a sama bohaterka częście...

źródło: comment_eSXGTHFG4flPaHGTe9JdAniGw9wBRj96.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
Ja rozumiem zrobic z niej cos na wzor jej ojca, ale rozkladac to w ciagu 3-4 sezonow, a nie #!$%@? w ciagu 2 odcinkow diametralnie zmienic glowna postac ktora budowano 7 #!$%@? sezonow
  • Odpowiedz
@Fortyk: prócz tego ratowała go i poświęciła smoka, bo realizowali idiotyczny plan jej debilnych doradców, którzy właśnie rozważają odwrócenie się od niej.

A wielka bitwa z WW, do której bulid upem było zaledwie 8 sezonów okazała się jedynie pretekstem, by Danka straciła na tyle swoich sił, aby Cersei miała „szanse” w ostatecznej bitwie, którą bym się jarał w 6-7 sezonie, bo reżyseruje Sapochnik, a teraz przez D&D czuję jedynie irytację.

Najgorsze
  • Odpowiedz
Przecież wielokrotnie miała różne ospały z bezsensownym paleniem ludzi, wybuchu gniewu i ogólnie różne inby odwalała. Z sezonu na sezon coraz bardziej jej odwalalo i robiła się coraz bardziej okrutna.
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: to co piszesz jest w dużej części prawdą, ale i tak nie planuje jej kibicować. Jej postać męczy mnie niezmiennie od 8 sezonów i każdy sezon zaczynałem z naiwną nadzieją 'może w tym sezonie ją odstrzelą', chociaż wiedziałem że dojedzie do końca.
Już wolę Cersei, wie dokładnie kim jest i nikogo nie udaje, ścina sobie jeńców na murze i elo. A ta matka smoków, sorry, smoka xD robi siebie jakąś
  • Odpowiedz
@Fortyk skoro oglądaliście got od początku to wiecie że ona sobie rości prawa do tronu bo jest (tak myslała) jedynym spadkobiercą. Teraz zaczyna być uzurpatorką , a przecież ona z nimi walczyła. Zawsze wspomina że ten czy tamten zdradził ojca itd. A tutaj sama jest zdrajczynią. Dla mnie Danka została tak spłaszczona że szkoda gadać. Całe 7 sezonów ratuje niewolników i niewinnych by w ostatnim spalić wszystkich bo Missandei została skrócona. Nie
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Od początku jej odwalało szczerze mówiąc, zdarzało jej się palić ludzi już w drugim sezonie. Ktokolwiek się spodziewał serio że ona zasiądzie na tronie? Osoba która o tym tronie gada od samego początku serialu? No sory ale żeby rządzić trzeba mieć w sobie trochę więcej niż 'ok smoki wylatujcie i postraszcie ludzi, pokażcie jaką jestem badass'
  • Odpowiedz
@piotria:

jedynym spadkobiercą


Jedynym spadkobiercą dynastii, która podbojem zdobyła Westeros. Mnie od pierwszego sezonu bawił ból dupy Viserysa i Danki o to, ze ktoś ich obalił i "zabrał" tron, który ich przodek zdobył podbojem xD
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Varys był jedynym który zawsze miał na względzie dobro wszystkich ludzi. I tutaj akurat udało się dedekom nie #!$%@?ć - ten człowiek wie którą stronę wybrać żeby wyszło dobrze dla "the realm".
  • Odpowiedz
@l_Grela_l: nie do końca. Jakby nie patrzeć to Aegon Targaryen zjednoczył Westeros, sam sobie "stworzył" to królestwo z siedmiu różnych. Owszem, podbijał mniejsze, ale to Robert Baratheon "przyszedł na gotowe". Scalenie Westeros zajęło Targaryenom prawie 200 lat.
  • Odpowiedz
@Virsky: właśnie, podbojem, walką, a nie jakimś #!$%@? muju skrytobójstwem, trucizną czy zamachem stanu. Podbój jest czymś normalnym i etycznym, a nie jakieś skradanie się itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tywin_Lannister: zgadzam się z tym co napisales niemniej jednak warto dodać że już trzeci odcinek walil gownem na kilometr, a nie od polowy czwartego nagle zaczęło się psuć
  • Odpowiedz
  • 7
@Tywin_Lannister ponadto, trudno jest powiedzieć, gdzie Daenerys popełniła błąd, a to za błędy najczęściej postacie z Gry o Tron płaciły (np. Oberyn, Robb). Wychodzi na to, że jej jedynyn błędem było słuchanie Tyriona i Varysa, co przecież czyniła by być władczynią otwartą na argumenty i głos innych. Zostaje wrażenie, że Dany nie przegrywa ze swoimi wrogami, a ze scenariuszem, który bardzo nieudolnie popycha ją w obłęd.
  • Odpowiedz