Wpis z mikrobloga

Kogo również zawsze nudził wątek Daenerys, a sama bohaterka częściej irytowała niż wzbudzała pozytywne emocje, teraz ma zamiar jej ZAJEBIŚCIE kibicować żeby ich wszystkich totalnie #!$%@?ła po tym, jak debilni scenarzyści robią z niej na siłę #!$%@?ą antagonistkę?

D&D są upośledzeni i 4 odcinek (od połowy) to tragedia, ale poza #!$%@? na nich, nie mogę po prostu z #!$%@? hipokryty Varysa (który miał armię dzieci z uciętymi językami) i Tyriona (który #!$%@?ł dosłownie wszystko co się dało jako jej namiestnik, począwszy od Meereen, następnie straty sprzymierzeńców w 7 sezonie, aż po stratę smoka za murem i idiotyczne zaufanie Cersei).

To te dwa downy swoimi poradami doprowadziły do obecnej sytuacji. Gdyby Daenerys posłuchała Olenny to sprawa Cersei byłaby załatwiona w połowie poprzedniego sezonu, a obecnie przygotowywalibyśmy się do ostatecznej, #!$%@? bitwy z White Walkers, z 3 smokami, a nie na jakąś siarę przeciwko pijaczce w ciąży i piratowi kasztanowi. Teraz ta łysa pała knuje, bo Jon jest łatwiejszy do manipulowania, a z Tyriona to scenarzyści zrobili debila już z 2 sezony temu.

Danka straciła dwa smoki, najlepszego przyjaciela i większość swoich armii, by ratować im dupy, a te downy na północy i tak spiskują bez wyrażenia jakiejkolwiek wdzięczności. Sansa myśli, że jest #!$%@? Littlefingerem w spódnicy. Niech się nie zesra.

D&D próbują w #!$%@? nastawić widza przeciwko Daenerys, a mnie nastawili najwyżej przeciwko im i ich debilnemu scenariuszowi oraz przeciwko bohaterom, których zepsuli w #!$%@?.

#got
Pobierz Tywin_Lannister - Kogo również zawsze nudził wątek Daenerys, a sama bohaterka częście...
źródło: comment_eSXGTHFG4flPaHGTe9JdAniGw9wBRj96.jpg
  • 50
Najgorsze jest to, że HBO proponowało im, aby ostatnie dwa sezony miały tak, jak wcześniej po 10 odcinków, ale te jełopy uparły się, że potrzebują jedynie trzynastu by domknąć całą historię.


@Tywin_Lannister: Jednocześnie oferowali im taki sam budżet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tywin_Lannister:

Jeżeli widz zdaje sobie sprawę, że postać Daenerys ma 13 lat w książce i 17 w pierwszym odcinku serialu to jak na taką gówniarę suma sumarum wychodziła na plus ze swoimi decyzjami, perypetiami etc i co najwyżej miałem do niej ambiwalentny stosunek. Ku mojemu zaskoczeniu dosłownie pierwsza scena w nowym sezonie z jej udziałem, nie wiem, jedzie na koniu czy coś, wywołała u mnie niezrozumiałą niechęć. I to nawet nie
(który miał armię dzieci z uciętymi językami)


@Tywin_Lannister: kiedy o tym było? Ja myslalem, ze dzieci mu donoszą o różnych rzeczach po prostu. Bez języków to utrudnione.

i Tyriona


@Tywin_Lannister: przecież on sprzeciwia się spiskowaniu. Ale rzeczywiście, robią z niego głupka, a przecież jest z nich wszystkich najmądrzejszy i sprytny.
@xvdx: Jaimie zabije Cersei to oczywiste, w końcu jest "królobójcą". Zostanie pewnie ciężko ranny w pojedynku z Górą i umrze w ramionach Brienne gdzie powie do niej "jestem królobójcą" a ona odpowie "Jesteś Jaimie" scena wyjęta z łaźni z 3 sezonu gdzie Brienne woła ludzi mówiąc, że "Królobójca zemdlał" a on odpowiada, że "Nie jestem królobójcą, mam na imię Jaimie".

Będzie postacią tragiczną podobnie jak Theon, który dokonał przemiany, wykonał swoją
@Tywin_Lannister: Patrząc na to z drugiej strony, bardzo dobrze ukazuje to cały wątek władcy który za bardzo słucha się doradców i zwykłych ludzi chcąc wszystkim dogodzić i widać jak to się kończy.
Jak chcesz być jedynym władcom w monarchii to tylko konsultuj swoje wizje a nie dawaj sobie wchodzić na głowę innym osobom. Inaczej dochodzi do przewrotu jak tu już Eunuch czy Sansa kombinują gdyż wykrywają słabą jednostkę która naturalnie nie
@Tywin_Lannister: Ja w ogole ci zazdroszcze, ze dopiero teraz zauwazyles i wylales zale nad serialem.
Ogladam od poczatku, ale wyczekiwalem tylko 4-5 sezony i moge napisac tak:

Wszystkie sezony trzymaja ten sam poziom czyli ponad-przecietny/dobry momentami czy tam jak ktos woli niektore odcinki byly bardzo dobre/wybitne.
Nie ma sensu wywalac pomyj nad serialem, ktory skonczy sie za 14 dni.

Jak ktos ogladal kilka sezonow wikingow i the walking dead to mozna