Wpis z mikrobloga

Wpis o zmarłym Stefanie Jędrzejewskim - artyście oraz jednym z naszej społeczności. @StefanJedrzejewski

Jako, że spędzam sporo czasu na mikro i za jego sprawą, pewne cechy z życia codziennego skopiowałem do sieci. Jedną z takich cech jest pamięć i zainteresowanie danymi jednostkami. Co jakiś czas przypominam sobie o dawnych ziomkach i wówczas szukam jakiekolwiek aktywności w ich profilach (żaden chory stalking). Jedną z takich osób był, już był Stefan Jędrzejewski (@stefanjedrzejewski),artysta, malarz, bardzo ciekawy człowiek i Mirek. Odkąd przestał się udzielać sprawdzałem cyklicznie co słychać na profilu i wpisywałem jego personalia w google. Dzisiaj odświeżyłem rutynę podobnie i ją niestety przełamałem - stało się to, czego się obawiałem, Stefan, Steve zmarł. Nasz kolega nie zmarł w 25.02.2019, jak na pierwszy rzut oka sugeruje google, a rok wcześniej. Błąd wynikł zapewne dlatego, iż wiadomość o śmierci poszła w sieć dopiero rok po jego śmierci klik.

Nawet jeśli kogoś nie interesuje sztuka, to z całą pewnością osoba Stefana może być interesująca dla każdego. Mimo tego, że Mireczek ten miał 73 lata podczas rejestracji, to ogarnął wykop równie wspaniale, co posługiwanie się komputerem. Stefan to również skarbnica świetnych historii i nawet się z nami niektórymi podzielił, zrobił nawet AMA. Gorąco polecam oddać cześć temu człowiekowi, choćby poprzez odwiedzenie jego profilu.

#malarstwo #sztuka #wykop
Pobierz PiccoloColo - Wpis o zmarłym Stefanie Jędrzejewskim - artyście oraz jednym z naszej s...
źródło: comment_tZMbveAVsgKwvjUittJzT3Cov57McN3p.jpg
  • 48
@PiccoloColo: Przez dekady siedzenia w necie, dawniej na newsgroupach potem na forach, poznawałem wiele osób. Część z nich już odeszła. Pamiętam koleżkę który udzielał się na pl.rec.gry.konsole i dawał statystyki sprzedaży gier na świecie i inne takie dziwactwa. Czuć było od niego pasję, potem pomyślałem że ta pasja była podsycana bliskim końcem, zmarł na raka po długim leczeniu. Kiedy miał siłę, grał i dzielił się wrażeniami z innymi.
Było ich więcej,
@kot_paskowy: :) pierwsze 2 pamiętam. Inne to Piotr Gnyp, Czezare, Moorby (rip), Sentinel (rip), Catalyst, Bolo (pionier trollnigu w Polsce ;))
Jeszcze był Katanka co wykupił cały PSN (poważnie :)), Maciu, typek co jeździł do Japonii, nie pamiętam jak się zwał. Gnyp założył portal Polygamia.
@Cukrzyk2000
@Roszp
@mitchumi

Również w przypadku Stefana absencja na mirko była spowodowana chorobą.
W pełnym poczuciu naiwności kodowałem brak najnowszych informacji o Stefanie, jako dalszy jego byt na ziemi. I oto kilkukrotnie uznawałem, że Steve jest wśród nas, kiedy jak się okazuje zmarł ponad rok temu.
Informacja o śmierci spóźniona niemal o równy rok, ale dobrze, że pojawiła się w ogóle. Dobrze, że chociaż śmierć stała się okazją o przypomnieniu o tym