Wpis z mikrobloga

żydzenie kasy przez dusi groszy


@R4ND0MM: HBO podobno dawało kasy na więcej sezonów. Pewnie na więcej odcinków w sezonie też by dostali. Wygląda natomiast, że trzymali na siłę ludzi, którzy nie chcieli (i nie umieli) dalej ciągnąć GoT.
@Jan_K: Ale jak to się stało, że poprzednie sezony były takie dobre a tu się tak posypało nie interesuje się kto scenariusze pisał ale nawet oni chyba dawali radę wydaje mi się ,że właśnie przez ilość odcinków to zostało popsute już 2 lata temu coś tak przeczuwałem jak niby upchną te wszystkie historie w 6 odcinków i stało się to co myślałem byle szybko byle do końca a wiadomo co można
@R4ND0MM: Było już widać spadek formy w sezonach 5 i 6, choć oczywiście nie tak drastyczny, były też i dobre momenty. Zapewne tak jak piszesz - teraz chcieli wszystko bardziej skompilować, w momencie gdy naprawdę niełatwo z sensem domknąć różne wątki, do tego może wypalenie, może presja oczekiwań.
@Jan_K: Nie uważam żeby 5 czy 6 sezon były słabe cały czas szli z tym co mieli kłopoty się zaczęły od 7 sezonu gdzie było mniej odcinków i od kopa to poszło w złym kierunku wszystko było widać, że już na szybko jest robione jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Gdzieś czytałem, że dużo mieli też kłopotów z funduszami nie oszukujmy się HBO to firma chcą zarobić
@danter: moim zdaniem to dobra zagrywka pod to, że nie wiadomo jak się do tego ustosunkują w dwóch ostatnich odcinkach. Jeśli wcale to o dupę rozbić taki zabieg ale jeśli faktycznie uda się ukręcić jakiś fajny spisek to dla mnie ok.