Wpis z mikrobloga

Skąd ten fenomen kanału jakiegoś wąsatego POZIOMKA13 ?
Po raz pierwszy go spotkałem w polecanych na YT z tydzień temu miał wtedy ze 20k widzów i nic specjalnego mnie nie porwało w jego "twórczości".
Teraz patrzę i gość ma ponad 130k subów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WTF!? Skąd ta popularność, bo już Leszczu był lepszy albo inna menelnia z czasów Menele.tv.

To trochę taki antonim Lorda Kruszwila - pierwszy jest aktorem, który robi "prestiżowe rzeczy" a POZIOMKA wręcz przeciwnie pokazuje zupki z wody z kałuży, nalewki z denaturatu itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical #patostreamy #poziomka13 #patologia #polskiyoutube
  • 12
  • Odpowiedz
@POTEZNA_HAUBICA: @kre-dens:
Faktycznie włączyłem sobie licznik LIVE na SocialBlade i wskakuje na raz po 20+ subów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takiego czegoś nawet nie ma na najpopularniejszych kanałach w Polsce a nawet ciężko o to za granicą (na tak małym jeszcze kanale).

od 23:52 do 00:00 czyli w 8 minut urosło od 132.400 do 133.000.

Zdecydowanie FEJK SUBY szczególnie, że jest Poniedziałek i
Balwanekiplatkisniegu - @POTEZNAHAUBICA: @kre-dens: 
Faktycznie włączyłem sobie licz...

źródło: comment_mlZyZdvGRTDg1JVbxUl8b4jUXbvwpyNh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: To taki LordKruszwil i Kamerzysta w stylu pato, reżyserowane śmieszne filmiki dla gimnazjalistów. Facet nawet nie jest menelem, wbrew pozorom za dobrze wygląda na prawdziwego lumpa, to pewnie jakiś wujek tego kto nagrywa te filmy, robią sobie po prostu jaja na youtube i tyle. Ci którzy liczą na jakieś pato streamy z jego udziałem, libacje alkoholowe i dymy, raczej się zawiodą. Po prostu będą reżyserowane śmieszne filmiki i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Balwanek_i_platki_sniegu: ktoś inwestuje w tego pana i kupuje subskrybcje .. takie filmiki mają groszowy nakład finansowy ale jak się dobrze zainwestuje i wypromuje taka postać można w nie dalekiej przyszłości kupę siana zarobić na reklamach i fejmie ... Co do samych materiałów to strasznie sztucznie i widzę inspiracje kruszwilem i innymi olejnikami ...
  • Odpowiedz