Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam wszystkich. Mam pytanie do #rozowypasek lub do kogoś kto mi wytłumaczy zachowanie mojej narzeczonej.
Jesteśmy ze sobą już przeszło 4 lata, i to prawda że znamy sie bardzo dobrze, lecz nie na tyle dobrze abym zrozumiał jednego. Przypuśćmy że miedzy nami są dobre relacje, ale bez fajerwerków, lekkie kłótnie o pierdoły, nie ma nadmiernej czułości, bez jakiegoś obsciskywania sie, normalna para że tak powiem. I wtedy kiedy jest na przykład cały tydzień takich relacji to mój #rozowypasek ma codziennie ochote na #seksy . Przez ostatni tydzień byłem w lepszym nastroju i starałem sie ciut bardziej niż zwykle, tu jakieś niespodzianki, tu ciągłe przytulasy wygłupy itp itd, no jak z filmu, i o dziwo jest o wiele milsza używa wiele wiecej zwrotów "kochanie,skarbie" itp ale ochoty na seks mam wrażenie że żadnej, czy jest na to jakieś wytłumaczenie bo według mnie jest to zupełnie nie logiczne i nie umiem pojąć sensu tego postępowania, pytam z czystej ciekawości w sumie, a głupio jest mi sie jej tak zapytać wprost oby nie pomyślała że tylko mi na tym zależy.( )

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 6