Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dobra Panowie, ostatnio było na mirko sporo wpisów o traceniu prawactwa na roksie i zainspirowany wpisami mirków stwierdziłem, że chyba także nadszedł mój czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale najpierw trochę o mnie: Mam 26 lat. Zawsze byłem bardzo nieśmiały wobec dziewczyn i moje życie akurat tak się potoczyło, że nie miałem do tej pory dziewczyny, nawet się nie całowałem. O pójściu na roksę myślałem już od jakiegoś czasu, ale powstrzymywała mnie jedna rzecz: tak, ten mityczny "pierwszy raz" z kobietą, którą kocham. Niestety, ale coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jeszcze sporo czasu minie, zanim się doczekam. Dlaczego? Mieszkam w małej miejscowości i uważam, że tutaj już raczej nie znajdę dziewczyny, na studiach tak samo bo mam typowo męski kierunek. Do końca studiów zostały mi jeszcze dwa lata i potem mam zamiar się wyprowadzić do dużego miasta wojewódzkiego, takiego jak Kraków, czy Wrocław i tam zamierzam szukać szczęścia, w tym wybranki. Tylko do tego mojego wyjazdu zostały jeszcze dwa lata, minie też pewnie sporo czasu zanim się zaklimatyzuje w nowym miejscu, poznam znajomych i może w końcu kogoś znajdę, a nie chce mi się już czekać. Zresztą nie oszukujmy się - dziewczyny w moim wieku już dawno mają to za sobą, straciłem już młodzieńczą miłość i pewnie ten cudowny pierwszy raz. Zresztą nie uważam siebie za atrakcyjnego i pewnie jak znajdę dziewczynę, to też nie będzie zbyt urodziwa, a chciałbym przynajmniej raz w życiu uprawiać seks z naprawdę zajebistą laską. A jeżeli już znajdę sobie dziewczynę, być może na całe życie, to nie będę już miał wtedy sumienia, żeby ją zdradzić z dziwką. Dlatego analizując wszystkie za i przeciw zdecydowałem się na roksę. W sąsiedniej miejscowości jest naprawdę zajebista kobieta, która ma masę pozytywnych opinia na garsonierze. Co prawda za godzinę kasuje 300, ale #!$%@?, na pierwszym razie nie będę oszczędzał.

I teraz mam parę pytań odnośnie pierwszego razu:

1. Opłaca się iść na 2 godziny? Słyszałem, że większość osób na pierwszym razie nie wykorzystuje całego czasu, ale nie chcę tego robić pod presją czasu, że mam "tylko godzinę". A nawet jeżeli po kilku dojściach nie będę już dawał rady, to mogę bez problemu z nią leżeć i się na nią patrzeć, rozmawiać, dotykać. Mam trochę kasy i nie będę żałować tych 600 zł.
2. Mówić jej o prawactwie?
3. Ustalić z nią wszystkie szczegóły telefonicznie, skoro nie ma napisane na roksie szczegółów (najbardziej zależ mi na klimacie gfe i wielokrotności zbiżeń).
4. Załóżmy, że chciałbym uprawiać z nią seks oralny BEZ zabezpieczenia, czyli ona mi lodzika, ja jej minetkę (pomińmy dyskusje, czy robienie minety divie jest ok, czy fuj). Jakie jest ryzyko, że przy seksie oralnym bez zabezpieczenia zarażę się HIV? Czy lepiej sobie odpuścić i oralny też tylko w zabezpieczeniu?

Jeżeli macie jeszcze jakieś porady odnośnie pierwszego razu u dziwki, to piszcie, będę wdzięczny. Aha i jestem już na 100% zdecydowany, więc proszę sobie darować moralizowanie i odradzanie tego pomysłu.

Wołam dwóch bohaterów z tagów #roksa i #divyzwykopem czyli, których wpisy cieszyły się dużym uznaniem, czyli:
@WhoDidThatToYou @Pironeusz69 a także eksperta @DRlVE

a także @UberStuleja bo dzisiaj on też chyba zrobił to pierwszy raz.

#roksa #divyzwykopem #przegryw #stulejacontent ##!$%@? #seks #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 32
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Różnie może być, zaczniesz się stresować, pierwszy raz pójdzie szybko, drugi wcale 2. Będzie wiedziała sama, nie musisz się spowiadać, to widać, ale pewnie nie będziesz wyjątkiem. 3. Tutaj też różnie, lepiej sprawdzić opinie na garso, te z roksy są moderowane. 4. Możesz jakiegoś parcha złapać, ale nie słyszałem o HIV, myślące Divy to się myją same dla siebie o higienę dbają.
jak znajdę dziewczynę, to też nie będzie zbyt urodziwa, a chciałbym przynajmniej raz w życiu uprawiać seks z naprawdę zajebistą laską


@AnonimoweMirkoWyznania: z takim podejściem to Ty se lepiej w ogóle dziewczyny nie szukaj, jak dla Ciebie seks z divą 9/10 jest lepszy od seksu z przeciętną/niezbyt urodziwą własną dziewczyną.
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Nie opłaca się za pierwszym razem.
2. Powiedz, ale już u niej, przel tel. najwyżej powiedz, że pierwszy raz u profesjonalistki.
3. Zapytaj tylko o wielokrotność zbliżeń, reszta i tak cie nie interesuje, bo to ona będzie prowadzić to spotkanie.
4. Lód bez zabezpieczenia moim zdaniem spoko, chyba, że się bardzo obawiasz chorób to możesz w gumie, ale to strata doznań - minetę odradzam.

Jak jesteś zdecydowany, to tylko
1. Opłaca się iść na 2 godziny? Słyszałem, że większość osób na pierwszym razie nie wykorzystuje całego czasu, ale nie chcę tego robić pod presją czasu, że mam "tylko godzinę". A nawet jeżeli po kilku dojściach nie będę już dawał rady, to mogę bez problemu z nią leżeć i się na nią patrzeć, rozmawiać, dotykać. Mam trochę kasy i nie będę żałować tych 600 zł.


Nie opłaca się. U mnie seks benis
1. Nie opłaca się. Idź 2x po godzinie
2. Nie, powiedz, że masz małe doświadczenie. Choć i tak prawdopodobnie wyczuje.
3. Nie! Duże prawdopodobieństwo, że to agentura, więc rozmawiasz z telefonistka.
4. FBG jak najbardziej. Minetka- twój wybór. Jak nie masz ran w ustach to hivem raczej się nie zarazisz.
@ChadWawa: #!$%@? kocopoły.
To zależy od osoby i tego jak sama siebie szanuje.

Ja kultywuje prawictwo u facetów więc ...

I są równe. Różne i równe.
Nie gorsze i nie lepsze.
Podobają tym samym prawom.
Dlaczego więc kultywować dziewictwo a prawictwo nie?
Może wreszcie czas zacząć?
Po co chcesz w ogóle tracić prawictwo?


@BloodyMassacre26: ktoś ma ochotę uprawiać seks, dziwne, jak to w ogóle to można to robić, co nie?

Pomysl o ewentualnej wybrance jak sie dowie że ZAMIAST jej oddałeś się dziwce za kasę.


@BloodyMassacre26: takie myślenie nie ma sensu, ponieważ potencjalna wybranka może również nie być dziewica, która oddała się komuś innemu zamiast OPowi, wychodzi na to samo, seks to seks, więc nie wiem
@HarrsonDW:

W takim razie można poszukać w necie jakąś dziewice która chętnie zrobi to z prawiczkiem

Lub nawet nie dziewice

Ale za darmo.

Po co się poniżać płacąc?

A potem trafi taki w przyszłości na dziewicę chcąc zakochać się, założyć rodzinę

A ona się dowie że zamiast czekać na nią wolał zapłacić dziwce

Przecież to na wymioty bierze...

Szkoda mi prawiczkow, że muszą się decydować na takie kroki.
@BloodyMassacre26: "poniżając płacąc" Niektóre dziewczyny robią gorsze rzeczy po imprezie. W dodatku jakie poniżenie? XDDD Tak, tylko ze trzeba sie tej kobiecie spodobać. "Na wymioty" "szkoda mi prawiczków" To nasza wina ze macie takie wymagania? W dodatku proszę cię, dziewczyny po alkoholu na imprezie nie takie rzeczy robią z pierwszym lepszym xD Ale dalej nie rozumiem jakie to poniżenie, stosunek jak stosunek tylko ze jeszcze wspierasz tą kobiete która uwaga uwaga
W takim razie można poszukać w necie jakąś dziewice która chętnie zrobi to z prawiczkiem

Lub nawet nie dziewice

Ale za darmo.


@BloodyMassacre26: żeby było to możliwe musi być przystojny i to mocno

Po co się poniżać płacąc?

A potem trafi taki w przyszłości na dziewicę chcąc zakochać się, założyć rodzinę

A ona się dowie że zamiast czekać na nią wolał zapłacić dziwce

Przecież to na wymioty bierze...

Szkoda mi prawiczkow,